معرفی پررشد‌ترین شرکت‏‌های عرضه‏‌کننده نرم‌‏افزارهای کسب و کار در آمریکا

معرفی پررشد‌ترین شرکت‏‌های عرضه‏‌کننده نرم‌‏افزارهای کسب و کار در آمریکا

همکاران سیستم- وب‏‌سایت فوربس در گزارشی به معرفی برخی از شرکت‏‌های آمریکایی پرداخته است که در حوزه نرم‌‏افزارهای کسب و کار فعالیت می‌‏کنند و رشد بسیار بالایی دارند.
به گزارش فوربس، چندی پیش شرکت دلویت (Delitte) یک فهرست ۵۰۰ تایی از شرکت‌‏هایی را منتشر کرد که در حوزه فناوری‏‌های نوین فعالیت می‌‏کنند و رشد بسیار پرشتابی دارند. نگاهی به این فهرست نشان می‌‏دهد شرکت‏‌های فعال در صنعت نرم‌‏افزار برای هجدهمین سال متوالی از نظر رشد درآمدی پیشتاز بوده‏‌اند.
فوربس نیز با استفاده از این گزارش به معرفی پررشد‌ترین شرکت‌‏های عرضه‌‏کننده نرم‌‏افزارهای کسب و کار در آمریکا پرداخته است. شرکت راکت فوئل (Rocket Fuel) اولین شرکتی است که بنا بر این گزارش از رشد بسیار پرشتابی برخوردار بوده است. این شرکت راهکارهای تبلیغاتی مبتنی بر هوش مصنوعی عرضه می‌‏کند. شرکت آکویا (Acquia) نیز از دیگر شرکت‏‌هایی است که نامش وارد این فهرست شده است. این شرکت برای برندهای معروف سیستم‌‏هایی طراحی می‌‏کند تا فعالیت‌‏های محتوایی، تجاری و اجتماعی خود را به کمک آن انجام دهند. راهکارهای این شرکت هم‏‌اکنون مورد استفاده بیش از چهار هزار شرکت و سازمان مختلف است.
شرکت اوپن ایکس (OpenX) نیز که در حوزه تبلیغات همراه و دیجیتال فعالیت می‌‏کند، از دیگر شرکت‌‏هایی است که از رشد درآمدی بالایی برخوردار است. شرکت بلوکی (Bluekai) نیز از دیگر شرکت‏‌هایی است که نامش در این فهرست به چشم می‌‏خورد. این شرکت راهکارهایی را برای مدیریت و تحلیل داده‏‌های کسب و کار عرضه می‌‏کند. پرفکت مارکت یکی دیگر از این شرکت‏‌ها است. این شرکت نرم‌‏افزارهایی برای انتشار دیجیتال عرضه می‌‏کند.
نام شرکت اُپاور (OPower) نیز در هشت کشور جهان بیش از ۲۲ میلیون مشتری دارد، وارد این فهرست شده است. شرکت اُپاور راهکارهایی برای جلب مشارکت مشتریان عرضه می‌‏کند. در این راهکار‌ها از فناوری داده‏‌های کلان و علوم رفتاری استفاده شده است. شرکت انگیج پوئینت (Engage Point) نیز که نرم‏‌افزارهایی مورد نیاز مراکز مراقبت‏‌های بهداشتی و سلامتی را عرضه می‌‏کند، جزء پررشد‌ترین شرکت‌‏های عرضه‌‏کننده نرم‏‌افزارهای کسب و کار در آمریکا شناخته شده است.
شرکت اینوولت (Innovolt)، عرضه‏‌کننده پلت‏فرم مدیریت دارایی‏‌های دیجیتال نیز از جمله شرکت‏‌هایی است که در این فهرست به چشم می‌‏خورد. شرکت‏‌های آپیجی (Apigee) و مارکتو (Markto) نیز که اولی در حوزه توسعه نرم‏‌افزارهای همراه فعالیت می‌‏کند و دومی در حوزه نرم‌‏افزارهای بازاریابی، از جمله پررشد‌ترین شرکت‏‌ها در آمریکا هستند.
در این فهرست همچنین نام‏ شرکت‏‌هایی مثل اکت آن (Act-On) و اگسینت (Axcient) به چشم می‌‏خورد. شرکت اکت آن، عرضه‏‌کننده نرم‌‏افزارهای اتوماسیون بازاریابی است و اکسینت راهکارهایی برای ذخیره فایل‌‏های پشتیبان از داده‏‌های تجاری عرضه می‌‏کند.