مدیر قبلی اوراکل، مدیر جدید خدمات ابری گوگل

همکاران سیستم – «دایان گرین» پس از آنکه سه سال سکان مدیریت مرکز توسعه خدمات پردازش ابری گوگل موسوم به Cloud را در اختیار داشت، روز گذشته از سمَت خود کناره‌گیری کند. این طور که اعلام شده است «توماس کوریان» که برای مدت طولانی مدیریت شرکت اوراکل را در اختیار داشت و پس از به توافق نرسیدن با «لَری الیسون» مدیر فناوری و یکی از بنیانگذاران اوراکل از این شرکت کناره‌گیری کرد، قرار است مدیریت مرکز توسعه خدمات ابری گوگل را در دست گیرد.

خانم گرین تا ماه ژانویه همچنان به عنوان مدیر مرکز توسعه خدمات پردازش ابری گوگل به فعالیت خود ادامه می‌دهد تا فرآیند جایگزینی به درستی انجام شود. او با انتشار مطلبی روی وبلاگ رسمی خود توضیح داد که همچنان به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت آلفابت که گوگل را در زیرمجموعه خود قرار داده است، باقی خواهد ماند.

با این توضیحات اعلام شده است که آقای کوریان در روز 26 نوامبر به صورت رسمی سکان مرکز توسعه خدمات پردازش ابری گوگل را در دست می‌گیرد.

گرین که پیش از این مدیریت شرکت خدمات سازمانی VMware را در اختیار داشت، اواخر سال 2015 میلادی به گوگل پیوست و آن زمان گوگل تاکید ویژه خود بر توسعه خدمات ابری را آغاز کرده بود.

منبع: ZDnet