مدیر جدید توسعه تجاری مایکروسافت انتخاب شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرد «کریستوفر یانگ» که پیش‌تر مدیرعامل شرکت توسعه نرم افزارها و خدمات امنیتی McAfee بود هم اکنون به عنوان معاون اجرایی مرکز توسعه تجاری مایکروسافت برگزیده شده است. این خبر توسط «ساتیا نادلا» مدیرعامل شرکت مایکروسافت اعلام شد.
نادلا در بیانیه اعلامیه خود توضیح داد: «رشد اقتصادی در دهه آتی توسط سرمایه گذاری‌های دیجیتالی تعریف می‌شود که امروز انجام می‌دهیم. گروه توسعه تجاری مایکروسافت با رهبری کریس به عنوان شتاب دهنده اصلی برای مشارکت و فرصت‌های جدید توسعه در این زمینه به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد.»
آقای یانگ در اصل تلاش‌های مایکروسافت برای توسعه تجارت جهانی مایکروسافت را هدایت خواهد کرد. از جمله وظایفی که برای او تعریف شده است می‌توان به ارزیابی و اجرای مشارکت‌های استراتژیک، اتحادهای استراتژیک، سرمایه گذاری‌های ارزشمند، و سرمایه‌گذاری‌های مشارکتی به عنوان ابزاری برای تسریع رشد فعالیت‌های مایکروسافت به عنوان بخشی از فرآیند دسترسی شرکت‌های دیگربه فناوری‌های نویدبخش مایکروسافت اشاره کرد. یانگ در این خصوص گفت: «سرعت تغییر در جهان ما رو به افزایش است و تجربیات مبتنی بر فناوری که بیشتر بر مبنای ارتباطات، فعالیت‌های تعاملی و ابزارهای هوشمند شکل می‌گیرد بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گرفته است.»
آقای یانگ از آوریل 2017 تا فوریه 2020 به عنوان مدیرعامل شرکت نرم افزاری McAfee فعالیت کرد. شرکت McAfee در آگوست 2010 توسط شرکت بزرگ اینتل خریداری شد و سپس از آوریل 2017 به عنوان یک کمپانی مجزا زیر نظر شرکت‌های اینتل و TPG Capital به فعالیت‌های خود ادامه داد.
منبع: investpedia