ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

مدیرعامل اسبق مایکروسافت در حال ساخت وبسایت اینترنتی اقتصادی

مدیرعامل اسبق مایکروسافت در حال ساخت وبسایت اینترنتی اقتصادی

همکاران سیستم- «استیو بالمر» مدیرعامل اسبق مایکروسافت و صاحب کنونی باشگاه ورزشی Los Angeles Clippers در حال راه‌اندازی سایت اینترنتی ویژه‌ای است که به فهمیدن فعالیت‌های دولتی کمک می‌کند.به گزارش وبسایت ZDnet، بالمر در آخرین مصاحبه خود با خبرگزاری Business Insider توضیح داد سایت اینترتی جدید نشان می‌دهد که دولت چه اقداماتی انجام می‌دهد و برای آن چه میزان سرمایه‌گذاری انجام داده است.
او در این خصوص گفت: «این اتفاق در اصل تمرینی است که من فکر می‌کنم مسایل فکری گسترده‌تری را در خود جا دهد. در حال حاضر برای توسعه این کار انگیزه زیادی دارم و قابلیت‌های جالبی برای آن در نظر گرفته شده است».
بالمر که تنها شخص حاضر در این پروژه نیست، بر این مسئله تاکید دارد که سایت اینترنتی مذکور در اصل یک پایگاه سیاسی نیست و در عوض یک مرکز تحقیقاتی است که ۱۰ هزار سند سالانه منتشر شده توسط شرکت‌های عمومی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را تحلیل می‌کند و توصیه‌های تحلیلی مالی را برای بازار بورس ارایه می‌دهد.
بالمر در این خصوص اظهار داشت: «این اتفاق دشواری است تا دریابیم که دولت آمریکا در ایالت‌ها و شهرهای مختلف چه اقداماتی را انجام می‌دهد. برای دولت آمریکا هیچ عنوان مدیرعاملی تعریف نشده است. ولی اگر شما برای یک روز مدیرعامل دولت آمریکا بودید، ابزارها و گزارش‌هایی را در اختیار می‌گرفتید تا به کمک آنها متوجه شوید که دولت چگونه عمل می‌کند، هزینه‌های آن چقدر است و چه میزان درآمد دارد».
این سایت اینترنتی هیچ گونه گمانه‌زنی، پیش‌بینی یا یادداشت سیاسی ارایه نمی‌دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *