محصول جدید Salesforce برای کارمندان بخش فروش

محصول جدید Salesforce برای کارمندان بخش فروش

همکاران سیستم- شرکت Salesforce به صورت رسمی محصول جدید خود موسوم به Einstein High Velocity Sales Cloud را که در اصل مجموعه‌ای از فناوری‌ها و قابلیت‌ها برای گروه فروش در سازمان‌های بزرگ محسوب می‌شود را معرفی کرد.

به گزارش وب‌سایت Zdnet، عرضه محصول جدید Salesforce برای بهار ۲۰۱۷ نخستین بار در اوایل ماه مارس انجام شد و بر اساس آن سیستم Einstein با قابلیت‌های ویژه خود از جمله Sales Cloud، Service Cloud، Marketing Cloud، Commerce Cloud، Analytics Cloud و Community Cloud روی پلتفرم این شرکت قرار گرفت.

آخرین به‌روزرسانی برای سیستم Sales Cloud قابلیت‌های موجود و جدید را در کنار یکدیگر عرضه کرد تا کارمندان بخش فروش در سازمان‌ها مبتنی بر هوش مصنوعی بتوانند امکانات بیشتری را در اختیار بگیرند.

در این اتفاق قابلیت Einstein Lead Scoring برای اتوماسیون اولویت‌بندی‌های سازمانی، Einstein Activity Capture برای تعامل بیشتر کارمندان با مشتری، Lightning Dialer برای کاهش نیاز به شماره تلفن، Salesforce Engage برای دریافت اطلاعیه‌ها در زمان واقعی، و Lightning Sales Console برای در اختیار داشتن داشبورد کنترل مرکزی و کاهش استفاده از اپلیکیشن‌های مربوطه ارایه شد.