محصولات آزمایشگاه Future Lab Program سونی در راه است

محصولات آزمایشگاه Future Lab Program سونی در راه است

 همکاران سیستم – سونی به تازگی یک مرکز تحقیق و توسعه به نام Future Lab Program راه‌اندازی کرده که در آن قصد دارد از ایده‌ها و نظرات مشتریان برای ساخت محصولات نهایی استفاده کند.در واقع «برنامه آزمایشگاه آینده» سونی به دنبال آن است که کاربران بتوانند با پیشنهادهای خود، طراحی و کارکرد یک محصول را متاثر سازند.  به گزارش وب‌سایت The Verge، در این شیوه نمونه‌های اولیه و مفهومی محصولات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، سپس با گردآوری بازخوردها و نظرات کاربران، پروژه ساخت یک محصول رو به بهبود و تکامل می‌نهد.

نخستین نمونه‌های این طرح مفهومی یک ابزار پوشیدنی است که با حرف N مشخص می‌شود.این گجت پوشیدنی، نوعی هندزفری است که کاربر بدون این که نیاز باشد چیزی را درون گوش خود قرار دهد، می‌تواند صدا و موسیقی را با آن بشنود.

 سونی مدعی است این شیوه، تجربه نوینی در زمینه استفاده از فایل‌های صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.  قرار است این هندزفری اسرارآمیز در نمایشگاه SXSW معرفی شود.

 پروژه Future Lab Program از نوع پروژه‌هایی مانند سری Space UX و پلتفرم سرمایه‌گذاری First Flight است که سونی اخیراً به صورت آزمایشی آغاز کرده است.