مجموعه محصولات مدیریتی اچ‌پی مبتنی بر فضای ابری عرضه شد

شرکت اچ‌پی مجموعه‌ای از محصولات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و خدمات مبتنی بر فضای پردازش ابری ارائه کرد که به منظور کمک به تیم‌های فناوری اطلاعات در زمینه مدیریت و خودکارسازی مجموعه وظایف مختلف سازمانی طراحی شده‌اند.

هم‌اکنون مجموعه Adaptive Endpoint Management اچ‌پی آماده ورود به بازار شده و علاوه بر این سیستم Connect اچ‌پی مخصوص Endpoint Manager مایکروسافت نیز دسامبر امسال عرضه می‌شود. علاوه بر این Cloud Endpoint Manager اچ‌پی نیز ژانویه آتی به دست کاربران سازمانی می‌رسد.

به گفته اچ‌پی‌، این ابزارها با در نظر گرفتن فضای ترکیبی مشاغل طراحی شده‌اند. از آنجایی که پس از همه‌گیری ویروس کرونا فضای دورکاری بسیار مورد استقبال قرار گرفته، مدیریت کارکنان هم دشوار شده و اچ‌پی با این محصولات جدید می‌کوشد این فرآیند را آسان‌تر کند.

«نیکول دزن» مدیر فروش دستگاه‌های شرکتی مایکروسافت در این خصوص گفت: «اچ‌پی به مشتریان کمک می‌کند تا از مزایای تحرک سازمانی واقعی استفاده کنند و موانع پیش‌رو در حوزه مدیریت خدمات ابری را از میان بردارند».

او همچنین توضیح داد سیستم Connect اچ‌پی برای Endpoint Manager مایکروسافت ابزارهای کنترلی پیشرفته‌تر را برای دستگاه‌های مدیریتی ارائه می‌دهد و از طریق سخت‌افزارهای ویژه اچ‌پی، کارایی سیستم Graph API for Intune مایکروسافت را بیشتر می‌کند.

این مسئله نشان می‌دهد که چگونه خدمات و اپلیکیشن‌های جدید می‌توانند از طریق پلتفرم Intune مایکروسافت در دسترس سازمان‌ها قرار بگیرند.

منبع: zdnet