مجموعه قابلیت‌های هوشمند مایکروسافت برای تیمز معرفی شد

مایکروسافت قابلیت جدید مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی جدید خود موسوم به «مربی سخنگو» را که پیش‌تر در نرم‌افزار پاورپوینت مورد استفاده قرار گرفته بود به اپلیکیشن ارتباطی تیمز اضافه کرد تا کاربران از ای نپس بتوانند در فضای کاری ترکیبی در قالب یک مجری متخصص حضور یابند.

مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد هنوز تاریخ مشخصی برای بازگشت کارمندان این شرکت به دفاتر کار مشخص نشده و علاوه بر این، غول نرم‌افزاری جهان مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای اپلیکیشن پیام‌رسان تیمز معرفی کرد که از فضای کاری ترکیبی پشتیبانی می‌کند.

از جمله آنها می‌توان به پشتیبانی از دوربین‌های شرکت‌های ثانوی مجهز به هوش مصنوعی برای سرویس Teams Rooms اشاره کرد که کارمندان مبتنی بر آن می‌توانند از راه دور فعالیت‌های خود را دنبال کنند.

قابلیت جدید دیگری که مایکروسافت معرفی کرده یکی از ویژگی‌های پاورپوینت موسوم به Cameo است که در بخش دوربین تیمز مورد استفاده قرار می‌گیرد تا هنگام معرفی و توضیح اسلایدها، کلید ویژه برای صحبت کردن هم وجود داشته باشد.

قابلیت جدید دیگر مربوط به امکانات پیشرفته‌تر در اتاق‌های گفت‌وگو می‌شود که Companion Mode نام دارد و سیستم کنترلی سریع برای بی‌صدا یا غیرفعال کردن دوربین‌ها به کار می‌رود و علاوه بر این می‌توان به سیستم پشتیبانی بهتر برای نمایش پیام‌ها در تیمز و سیستم پشتیبانی تیمز در اپلیکیشن CarPlay اپل و هماهنگی آن با جلسات مبتنی بر دستیار هوشمند Siri اپل اشاره کرد.

منبع: zdnet