مایکروسافت Redstone ۵ را رسما معرفی کرد

همکاران سیستم- اگرچه این خبر چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسید، ولی مایکروسافت امروز به‌روزرسانی بعدی سیستم عامل ویندوز ۱۰ را با نام Redstone ۵ به شکل رسمی معرفی کرد تا پاییز امسال با کد Windows ۱۰ October ۲۰۱۸ Update در اختیار کاربران قرار گیرد. شرکت مایکروسافت در نظر دارد تکمیل این نسخه از به‌روزرسانی جامع ویندوز را طی هفته‌های پیش‌رو به پایان برساند.
پیش‌تر گفته شد این خبر چندان هم دور از ذهن نیست. زیرا مدیران مایکروسافت سال گذشته اعلام کرده بودند که از این پس به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ سالی دو بار در بهار و پاییز هر سال انجام می‌شود. نسخه‌های این به‌روزرسانی که امسال در مارس ۲۰۱۸ روانه بازار شد با کد ۱۸۰۳ معرفی شده بود. نسخه دیگر این به‌روزرسانی مربوط به سپتامبر ۲۰۱۸ نیز با کد ۱۸۰۹ در اختیار کاربران قرار گرفت.

پس از آنکه مدیران مایکروسافت یکی از نسخه‌های آزمایشی ویندوز ۱۰ را به عنوان نسخه نهایی معرفی کردند، انتشار وصله‌های امنیتی و به‌روزرسانی برای آن آغاز شد تا کاربران طی ماه‌های پیش‌رو نسخه نهایی آن را در اختیار بگیرند.
مدیران مایکروسافت در بیانیه خود به صورت دقیق اعلام نکردند در کدام روز از ماه اکتبر به‌روزرسانی October ۲۰۱۸ Update به صورت عمومی وارد بازار خواهد شد. لازم به ذکر است به‌روزرسانی Windows ۱۰ Fall Creators Update که با نام Windows ۱۰ ۱۷۰۹ شناخته می‌شود در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷ به صورت عمومی برای کاربران عرضه شد.

 

منبع: Zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *