مایکروسافت ۳۰۰ برابر بهتر از IE

مایکروسافت ۳۰۰ برابر بهتر از IE

همکاران سیستم- منابع مختلف انتشار جزییات بیشتر در مورد مرورگر اینترنتی جدیدی که قرار است به عنوان بخشی از نسخه نهایی سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ روانه بازار شود را آغاز کرده‌اند.به گزارش وبسایت theInquirer این مرورگر اینترنتی که با نام Spartan شناخته می‌شود، جایگزینی برای Internet Explorer نخواهد بود و مایکروسافت به صورت هم‌زمان آن را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد تا محبوبیت از دست رفت در بازار جهانی مرورگرهای اینترنتی را به‌دست آورد.
همان طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد، دستیار دیجیتالی Cortana با قابلیت‌هایی شبیه Google Now مبتنی بر این مرورگر اینترنتی جدید عرضه می‌شود و مایکروسافت به کمک آن قابلیت‌های فراوانی را برای جست‌وجوهای آسان اینترنتی ارایه می‌دهد.
خبرگزاری The Verge توضیح داده که ابزار Cortana در مرورگر Spartan تمام قابلیت‌های کنونی Bing در مرورگر IE را شامل می‌شود.
شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که Cortana یک بخش قابل ملاحظه و اصلی از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ محسوب می‌شود و البته هنوز پیش‌نمایشی از آن عرضه نشده است.
منابع خبری توضیح داده‌اند که Spartan مایکروسافت ۳۰۰ برابر بهتر از مرورگر اینترنتی Internet Explorer خود را نمایان می‌کند و به همین خاطر پیش‌بینی می‌شود که محبوبیت آن نزد کاربران جهانی افزایش یابد.