مایکروسافت و ادوبی پلتفرم مشترک خدمات درمانی ارایه کردند

همکاران سیستم- به گزارش وب‌سایت hitconsultant، مرکز «change healthcare» امروز مجموعه خدماتی جدیدی را با نام Connected Consumer Health عرضه کرد و توضیح داد این پلتفرم باهمکاری دو شرکت ادوبی و مایکروسافت برای ارایه دهندگان خدمات درمانی ساخته شده است.
مجموعه خدماتی Connected Consumer Health بر اساس مدل (SaaS) توسعه یافته است و با استقرار سریع، بدون نیاز به سخت افزار ویژه و با حداقل منابع IT مورد نیاز دسترسی کاربران را به پلتفرم فراهم می‌کند.
افزایش مصرف گرایی در عرصه خدمات درمانی باعث شده است بیماران گزینه‌های پیش‌رو در حوزه بهداشت و درمان را ارزیابی کنند و با انجام تحقیقات آنلاین، مطالعه نظر دیگر کاربران، بررسی قیمت‌ها و در نهایت درگیر شدن با افرادی که بهترین شکل نیاز آنها را پاسخ می‌دهند، بهترین خدمات را برای خود انتخاب می‌کنند. برای ایجاد ارتباط هرچه بهتر با مشتریان این حوزه، مشارکت هرچه بیشتر بیماران نیاز است و سرویس جدید این اتفاق را ممکن می‌کند.

مجموعه خدماتی Connected Consumer Health این امکان را فراهم می‌کند تا مشارکت بیماران با مراکز درمانی بالا باشد. مرکز « change healthcare» با همکاری دو شرکت نرم افزاری مایکروسافت و ادوبی راهکار پیشرفته‌ای را در اختیار بیماران قرار می‌دهد تا به جزییات فعالیت پزشک معالج و بررسی‌های صورت گرفته توسط دیگر بیماران دسترسی دشته باشند و همچنین بتوانند قیمت خدمات مورد نیاز و سایر ویژگی‌های مربوطه را با مقایسه کنند و تمامی این خدمات در قالب یک پلتفرم یکپارچه، مقیاس‌پذیر و ایمن ارایه می‌شود.