مایکروسافت نسخه جدید راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را امسال عرضه می‌کند

مایکروسافت نسخه جدید راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را امسال عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قصد دارد نسخه جدید راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (Dynamics CRM) خود را تا پایان امسال عرضه کند. مایکروسافت با عرضه نسخه جدید این راهکار می‌کوشد سهم خود از بازار جهانی این راهکارها را افزایش دهد.به گزارش وبسایت pcworld، مایکروسافت قصد دارد نسخه جدید و به‌روز راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را که Dynamics CRM ۲۰۱۵ نام دارد در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی عرضه کند. این شرکت همچنین قصد دارد راهکار بازاریابی بسته Dynamics خود را به روز کند تا بتواند سهم خود از بازار جهانی راهکارهای بازاریابی افزایش دهد.
بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت پیش از این هم راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را به روز می‌کرد، اما این بار قصد دارد این راهکارها را با راهکارهای بازاریابی خود یکپارچه‌تر کند و قابلیت‌های بازاریابی این بسته نرم‌افزاری را بیشتر مورد تاکید قرار دهد. این شرکت قرار است قابلیت جدیدی به نام Sales Collaboration Panel به راهکار بازاریابی Dynamics خود بیفزاید که متصدیان فروش به کمک آن می‌توانند در کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی همکاری بیشتری با بازاریاب‌ها داشته باشند. نسخه جدید این راهکار همچنین دارای یک ویرایشگر گرافیکی ویژه ایمیل خواهد بود، کنسول مدیریت کمپین در آن ارتقا خواهد یافت و تقویم بازاریابی جدیدی به آن افزوده خواهد شد که بازاریاب‌ها به کمک آن می‌توانند کمپین خود را در طول چند هفته یا چند ماه رهگیری و کنترل کنند. یکپارچگی با راهکار Lync و پشتیبانی از زبان‌های ژاپنی و روسی نیز دیگر قابلیت‌هایی است که به راهکار بازاریابی Dynamics مایکروسافت افزوده شده است.

ارتقاء قابلیت‌های مربوط به فرایندهای فروش هدایت‌شده، افزودن ابزارهایی برای پیکره‌بندی و بسته‌بندی محصولات مختلف و افزایش قابلیت‌های مدیریت قلمرو نیز از جمله ویژگی‌هایی است که مایکروسافت است به راهکار جدید مدیریت ارتباط با مشتری خود افزوده است.

مایکروسافت نسخه آنلاینی از راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود نیز دارد که به Online CRM معروف است. مایکروسافت قرار است این راهکار آنلاین را تا پایان امسال در بیش از ۱۳۰ بازار جهانی عرضه کند.