مایکروسافت نرم افزار خرده فروشی دینامیک را به روز کرد

مایکروسافت نرم افزار خرده فروشی دینامیک را به روز کرد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت نسخه جدیدی از نرم افزار خرده فروشی دینامیک خود را در کنفرانس فدراسیون ملی خرده فروشی عرضه کرده است.
به گزارش وب سایت enterpriseappstoday، مایکروسافت در نمایشگاه و کنفرانس فدراسیون ملی خرده فروشی که در شهر نیویورک آمریکا برگزار شده است، نسخه جدیدی از نرم افزار خرده فروشی دینامیک خود را عرضه  و در آن بیش از هر چیز بر قابلیت خرده فروشی چندکاناله تاکید کرده است. در این نمایشگاه که شرکت‌های مطرح دیگری مثل آی بی‌ام نیز در آن شرکت کرده بودند، آخرین محصولات و فناوری‌های صنعت خرده فروشی به نمایش گذاشته شده بود. نگاهی به اخبار این نمایشگاه نشان می‌دهد امسال عرضه کنندگان فناوری‌ها و راهکارهای خرده فروشی در میدان خرده فروشی چندکاناله با هم به رقابت برخاسته‌اند.
این قابلیت به فروشندگان اجازه می‌دهد فعالیت‌های فروش را از کانال‌های مختلفی، اعم از فروش اینترنتی یا حضوری دنبال کنند و در عین حال ارتباط دوسویه تری با مشتریان خود داشته باشند. شرکت مایکروسافت کوشیده با تقویت قابلیت خرده فروشی چندکاناله، برخی مشکلات مربوط به داد و ستدهای الکترونیک و فروش‌های حضوری در فروشگاه‌ها را برطرف کند.
در زمینه داد و ستدهای الکترونیک، مایکروسافت کوشیده نرم افزار خرده فروشی دینامیک خود را طوری طراحی کند که فروشندگان به کمک آن بتوانند تمام ابعاد خریدهای اینترنتی را مدیریت کنند. مدیریت سفارشات به صورت زنده، عملیات جست‌و‌جو و یکپارچگی با فروشگاه‌های اینترنتی از جمله قابلیت‌های نسخه جدید نرم افزار خرده فروشی مایکروسافت در زمینه داد و ستد الکترونیک است. علاوه بر این، مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی در زمینه فروش حضوری را نیز به نسخه جدید نرم افزار دینامیک خود افزوده است که از آن جمله می‌توان به یکپارچگی آن با ابزارهای همراه اشاره کرد.
یکی از ویژگی‌های نسخه جدید نرم افزار خرده فروشی مایکروسافت این است که به فروشندگان اجازه می‌دهد عملیات مربوط به تمام کانال‌های خرده فروشی خود را از طریق یک سکوی مجازی (پلت فرم) یکسان دنبال کنند. این ویژگی علاوه بر اینکه پیچیدگی‌های کار فروشندگی چندکاناله را کاهش می‌دهد، باعث می‌شود تا فروشندگان به سرعت نسبت به تغییرات و شرایط بازار واکنش نشان دهند.