مایکروسافت نام نسخه آنلاین Office را تغییر داد

مایکروسافت نام نسخه آنلاین Office را تغییر داد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت اعلام کرد که مجموعه نرم‌افزاری Office Web Apps را که نسخه‌های آنلاین ابزارهای Word ،PowerPoint و Excel را شامل می‌شود، به Office Online تغییر نام داده است.
به گزارش وب سایت gadgets.ndtv، مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود در این خصوص توضیح داد: «نخست، ما نام مجموعه Office Web Apps را به Office Online تغییر داده‌ایم. بنابراین شما آسان‌تر درمی‌یابید که کجا می‌توانید ابزارهای آنلاین و رایگان ما را پیدا کنید».
علاوه بر این، «آماندا لفبر» (Amanda Lefebvre) در وبلاگ رسمی این شرکت توضیح داد که علت اصلی کنار گذاشتن نام Office Web Apps، دریافت بازخوردهای کاربران بوده است. او در این خصوص نوشت: «ما متوجه شدیم که نام Apps در این مجموعه نرم‌افزاری برای کاربران گیج‌کننده است. آیا من تاکنون آن‌ها را نصب کرده‌ام؟ آیا من در حال ورود به یک فروشگاه اینترنتی هستم و قرار است ابزار خاصی دریافت کنم؟ باید بگویم که خیر. تنها چیزی که برای استفاده از این مجموعه نرم‌افزاری نیاز دارید یک مرورگر اینترنتی است. »
این مطلب وبلاگی اعلام می‌دارد که کاربران هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی Office.com از نرم‌افزارهای Word Online ،Excel Online ،PowerPoint Online و OneNote Online به راحتی استفاده کنند. کاربران برای این کار باید از حساب کاربری خود در سیستم مایکروسافت استفاده کنند و بتوانند به تمام ابزارهای مجموعه Office Online دسترسی داشته باشند.
از جمله تغییرات مربوط به مجموعه نرم‌افزاری Office Online می‌توان به نسخه رایگان قالب‌های Word ،PowerPoint و Excel اشاره کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *