مایکروسافت مجموعه راهکارهای Dynamics را به روز کرد

مایکروسافت مجموعه راهکارهای Dynamics را به روز کرد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی مجموعه Dynamics خود را به روز کرد.
به گزارش وب‏سایت cio-today، شرکت مایکروسافت نسخه جدید بسته راهکارهای Dynamics خود را که متشکل از راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی (ERP) است، به روز کرد. این مجموعه شامل راهکارهای دیگری در حوزه خدمات مشتری، اتوماسیون فروش و مدیریت بازاریابی نیز هست. مایکروسافت قابلیت‏‌های جدیدی به این راهکارها افزوده است و یکپارچگی آنها با پلت‏فرم پردازش ابری آزور و آفیس ۳۶۵ را نیز تقویت کرده است.
بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت برای تبلیغ قابلیت‏‌های جدید راهکار مدیریت ارتباط با مشتری Dynamics به کاربران اجازه داده است برای یک دوره سی روزه از آن به صورت رایگان استفاده کنند. نسخه جدید این راهکار دارای رابط کاربری پیشرفته‏‌تری است و قابلیت پشتیبانی از زبان طبیعی را نیز دارد. مایکروسافت فناوری دستیار دیجیتال کورتانا را نیز با این راهکار یکپارچه کرده است. باب اشتوتز، معاون بخش راهکار Dynamics CRM در شرکت مایکروسافت درباره این قابلیت‏‌ها گفته است: در جریان برگزاری کنفرانس Convergence مایکروسافت که ماه گذشته در اروپا برگزار شد، بازخوردهای خیره‏‌کننده‌‏ای از سوی بازار به خاطر این قابلیت‌‏ها دریافت کردیم.
مایکروسافت قابلیت پشتیبانی از زبان‏‌های روسی و ژاپنی را نیز به این راهکار افزوده است و با این کار تعداد زبان‏‌های قابل پشتیبانی این راهکار را به عدد ۴۴ رسانده است.
مایکروسافت برخی از راهکارهای برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی مثل Dynamics GP و Dynamics AX را نیز که اولی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و دومی برای شرکت‏‌های چند ملیتی بزرگ است، به روز کرده است.
مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود مجموعه راهکارهای Dynamics این شرکت از سوی شش میلیون کاربر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‏‌گیرد.