مایکروسافت قابلیت Oslo را به Office ۳۶۵ افزود

مایکروسافت قابلیت Oslo را به Office ۳۶۵ افزود

همکاران سیستم- مایکروسافت به دنبال تکمیل Delve به عنوان ابزار نقشه‌های سازمانی، قابلیت جدیدی برای مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ ارائه کرد که امکان مشاهده ارتباطات در محیط کاری را فراهم می‌آورد و توانمندی‌های فراوانی دارد.
به گزارش theinquirer مایکروسافت ابزار Delve مخصوص مجموعه Office ۳۶۵ را با نام Oslo عرضه کرد و اعلام کرد این سیستم ارتباطات را در محیط کاری مشخص می‌کند و فضای بهتری را برای اتصال کارمندان با یکدیگر به‌وجود می آورد.
مایکروسافت از بابت عرضه این محصول بسیار خوشحال است و  اعلام کرده است که Delve ابزار اکتشافی و ارتباطی محسوب می‌شود که از قابلیت‌های مجازی برای برقراری ارتباطات شفاف‌تری کاری استفاده می‌کند.
به گفته مایکروسافت این ابزار جدید در مارس آینده طی کنفرانس Sharepoint با نام Oslo برای مجموعه Office ۳۶۵ ارائه می‌شود.
در بیانیه مایکروسافت گفته شد: «ابزار Delve می‌تواند در شرایطی که سازمان با مشغله‌های فراوان مواجه است، آرامش را به کارمندان بازگرداند. این ابزار با پاسخ مناسب به نیازهای اکنون شما مشکلات سازمانی را حل می‌کند و در آینده نزدیک می‌تواند اهمیت‌های فراوانی برای سازمان پیدا کند».
شرکت مایکروسافت طی چند ماه گذشته اقدامات گسترده‌ای را برای توسعه Delve انجام داده است و هم‌اکنون آن را برای عرضه عمومی آماده می‌کند.
این محصول که هم‌اکنون بار دیگر روی وبلاگ رسمی شرکت مایکروسافت معرفی شده است، درآینده نزدیک از طریق مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد.