مایکروسافت راهکار جدید خود در حوزه ERP را از طریق ویندوز آزور عرضه می‌‏کند

مایکروسافت راهکار جدید خود در حوزه ERP را از طریق ویندوز آزور عرضه می‌‏کند

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قصد دارد یکی از پیشرفته‏‌ترین راهکارهای برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی (ERP) خود را از طریق پایگاه پردازش ابری آزور عرضه کند.
به گزارش وب‏‌سایت computerworld، شرکت مایکروسافت قصد دارد یکی از راهکارهای برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی خود را که از خانواده محصولات دینامیک (Dynamics) است و AX ۲۰۱۲ R۳ نام دارد از طریق پایگاه پردازش ابری آزور عرضه کند. مایکروسافت قصد دارد این محصول را از اول ماه می‌ هم به صورت نرم‌‏افزاری (غیر ابری) و هم تحت پایگاه پردازش ابری ویندوز آزور عرضه کند.
بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت که این محصول را برای سطوح فوقانی بازار و کسب و کارهای بزرگ در نظر گرفته است، قصد دارد برخی از قابلیت‏‌های آن را در کنفرانسی در آتلانتا معرفی کند. کریستین پدرسن، مدیر محصولات گروه AX در مایکروسافت درباره یکپارچه‌‏سازی این محصول با پایگاه پردازش ابری آزور گفته است: از سوی کسب و کارهای مشتری خود واکنش‌‏های مثبتی در این اواخر دریافت کرده‌‏ایم. این واکنش‏‌ها به ویژه از سوی مشتریانی بوده است که از پایگاه آزور برای خدمات زیرساختاری مورد نیاز خود استفاده می‌‏کنند.
مایکروسافت محصولات گروه دینامیک خود را از طریق کانال شرکایش می‌‏فروشد. این شرکا معمولاً تغییراتی در هسته‌‏های نرم‌‏افزاری محصولات اعمال می‌‏کنند تا بتوانند آن‌ها را متناسب با نیاز مشتریان خود عرضه کنند. ورود پایگاه پردازش ابری ویندوز آزور این شرایط را چندان تغییر نداده است و فقط مایکروسافت را ملزم کرده تعامل نزدیک‏تری با مشتریان محصولات خود داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *