مایکروسافت راهکارهای هوشمندی تجاری و مدیریت ارتباط با مشتری خود را یکپارچه‌‏تر کرد

مایکروسافت راهکارهای هوشمندی تجاری و مدیریت ارتباط با مشتری خود را یکپارچه‌‏تر کرد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت رابط (Connector) جدیدی برای اتصال دو راهکار هوشمندی تجاری (BI) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود عرضه کرد.به گزارش وب‏سایت eweek، کاربران راهکار هوشمندی تجاری Power BI شرکت مایکروسافت از این پس خواهند توانست داده‌‏های موجود در راهکار مدیریت ارتباط با مشتری Dynamics CRM Online را با سهولت و سرعت بیشتری مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و از روندهای پنهانی که ممکن است به رشد و توسعه کسب و کار آنها کمک کند، درک دقیق‏‌تری به دست آورند. Power BI یک راهکار هوشمندی تجاری تحت اکسل است و Dynamics CRM Online نیز یکی از راهکارهای ابری مایکروسافت در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری است.
تیم اکسل مایکروسافت در وبلاگ رسمی این شرکت نوشته است: این ماه، رابط جدیدی برای اتصال به Dynamics CRM Online عرضه خواهیم کرد. تا تاکنون فقط می‌‏توانستید از با استفاده از رابط OData به این راهکار متصل شوید؛ که البته بسیاری از کاربران نیز از وجود آن اطلاعی نداشتند.
شرکت مایکروسافت از بیش از یک سال قبل که راهکار هوشمندی تجاری Power BI را عرضه کرد، تلاش می‏‌کند آن را توسعه دهد و حال و هوای کاربرپسندتری به عملیات تحلیل داده آن بیفزاید.