مایکروسافت راهکارهای انبارداری و مدیریت حمل و نقل شرکت بلوهورس‏شو را خرید

مایکروسافت راهکارهای انبارداری و مدیریت حمل و نقل شرکت بلوهورس‏شو را خرید

همکاران سیستم- مایکروسافت قصد دارد راهکارهای انبارداری و مدیریت حمل و نقل شرکت بلو هورس شو (Blue Horseshoe) را خریداری کند و آن را به مجموعه راهکارهای دینامیک اِی ایکس خود بیفزاید.

به گزارش وب‏سایت marketwire، شرکت مایکروسافت دو راهکار انبارداری و مدیریت حمل و نقل را از شرکت بلو هورس شو خریده است. این دو راهکار به ترتیب WAX و TRAX نام دارند و مایکروسافت قصد دارد آنها را به راهکار مدیریت چرخه تامین خود بیفزاید. راهکار مدیریت چرخه تامین از جمله محصولاتی است که مایکروسافت آن را در قالب مجموعه راهکارهای دینامیک اِی ایکس (Dynamics AX) عرضه می‏کند.

براساس این گزارش، این راهکارها به مشتریان مایکروسافت کمک می‏کند عملیات و فعالیت‏های خود را در حوزه‏هایی مثل انبارداری، توزیع، کنترل موجودی انبار و ترابری ارتقا دهند.

شرکت بلو هورس شو یکی از مهمترین شرکای شرکت مایکروسافت در حوزه صنعت راهکارهای توزیع و مدیریت چرخه تامین است. راهکارهای این شرکت در کشورهای آمریکای لاتین، اروپا و آمریکای شمالی از بازار نسبتاً گسترده‏ای برخوردار است. صنایع خرده‏فروشی، تولید نوشیدنی، حمل و نقل، بهداشت و سلامت، خودروسازی و کالاهای بسته‏بندی‏شده از جمله کاربران راهکارهای این شرکت هستند.

گفتنی است بلو هورس شو به عنوان یکی از پررشدترین شرکت‏های خصوصی در آمریکا شناخته شده است و چهار بار نیز به عنوان یکی از برترین محیط‏های شغلی مورد تقدیر قرار گرفته است.