مایکروسافت خدمات اسکایپ را به پایگاه ویندوز آزور منتقل کرد

مایکروسافت خدمات اسکایپ را به پایگاه ویندوز آزور منتقل کرد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت همچنان به عرضه محصولات خود در پایگاه پردازش ابری ویندوز آزور ادامه می‌‏دهد. این شرکت در تازه‏‌ترین مورد از انتقال اسکایپ به این پایگاه خبر داده است.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، اسکات گوتریه، یکی از معاونان شرکت مایکروسافت در مصاحبه‏‌ای از انتقال خدمات اسکایپ بر روی پایگاه پردازش ابری ویندوز آزور خبر داده است. این شرکت سال گذشته از برنامه خود برای انتقال زیرساخت‏‌های خدمات اسکایپ بر روی پایگاه‏‌های پردازش ابری خبر داده بود. مدیران این غول نرم‏‌افزاری در ماه سپتامبر امسال اعلام کرده بودند بیش از ۵۰ میلیارد دقیقه از تماس‌‏های اسکایپ به اسکایپ را به میزبانی پایگاه پردازش ابری آزور انجام داده‏‌اند.
مایکروسافت همچنین اعلام کرده است بزودی خدمات ذخیرش ابری اسکای درایو خود را نیز از طریق پایگاه آزور عرضه خواهد کرد. گوتریه در این مصاحبه گفته است تیم مسئول خدمات اسکای درایو در حال حاضر مشغول خارج کردن داده‏‌ها و اطلاعات اسکای درایو از سرورهای قدیمی و انتقال آن به پایگاه آزور هستند.
بر اساس این گزارش، مدیران مایکروسافت قبلاً اعلام کرده بودند قصد دارند بخش زیادی از محصولات تحت پردازش ابری خود را به پایگاه ویندوز آزور منتقل کنند. برخی خدمات قدیمی‏‌تر مثل هات‏میل/اوت‏لوک، ایکس‏باکس لیو و بینگ از این قاعده مستثنی هستند و به پایگاه ویندوز آزور منتقل نخواهند شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *