مایکروسافت تشکر دیجیتالی را برای کارمندان سازمانی آسان کرد

مایکروسافت تشکر دیجیتالی را برای کارمندان سازمانی آسان کرد

همکاران سیستم- دنبال کردن فعالیت‌های ارزشمندی که هر یک از افراد در محیط‌های کاری پرسرعت امروز انجام می‌دهند کار ساده‌ای نیست. ارسال یک تشکر کوتاه در سطح فرد-به-فرد می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.به گزارش وبسایت pcworld، شرکت مایکروسافت در نظر دارد این فرآیند را برای کارمندان آسان کند و با قابلیت‌های جدید برای ابزار همکاری‌ Delve در مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵، به کاربران امکان دهد به صورت دیجیتال از همکاران خود تشکر کنند.
کاربران به منظور استفاده از این قابلیت باید به پروفایل شخصی کارمند مورد نظر مراجعه کنند و سپس روی دکمه Praise کلیک کنند. پس از آن می‌توانند در پنجره‌ای که باز می‌شود پیام کوتاه خود را بنویسند و در مورد اقدامی که او انجام داده و دلیل تشکر خود توضیح دهند.
پیام‌های Praise از طریق ابزار سازمانی Delve به فرد مورد نظر می‌رسد و همچنین یک نسخه از این پیام‌ها می‌تواند برای سرپرست گروه ارسال شود. از این طریق سرپرست‌های بخش‌های مختلف سازمان می‌توانند متوجه شوند که کدام کارمند فعالیت‌های خود را به خوبی انجام می‌دهد.
این پیام‌ها در بخش Office Delve پروفایل دریافت می‌شوند و دیگر کارمندان می‌توانند آنها را لایک کنند. با گذشت زمان هر یک از کارمندان می‌توانند لیست تشکرهای دریافتی خود را در اختیار داشته باشند و در نهایت بابت آنها از سازمان پاداش دریافت کنند.
در حال حاضر کلید Praise برای کاربران سازمانی Office ۳۶۵ First Release در کشور آمریکا ارائه شده است. در مرحله نخست کاربران نمی‌توانند این قابلیت را غیرفعال کنند، با این وجود سازمان‌ها در آینده این امکان را خواهند داشت تا در صورت تمایل این قابلیت را غیرفعال و دسترسی به آن را محدود کنند.