مایکروسافت تاریخ عرضه Office ۲۰۱۶ را تایید کرد: ۲۲ سپتامبر

مایکروسافت تاریخ عرضه Office ۲۰۱۶ را تایید کرد: ۲۲ سپتامبر

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت سرانجام تاریخ ۲۲ سپتامبر برای عرضه نسخه نهایی مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۶ را تایید کرد و توضیح داد برنامه‌هایی برای به‌روزرسانی ماهانه Office ۳۶۵ در دست دارد.
به گزارش وبسایت PCworld، این تاریخ پیش‌تر از طریق عکسی که یکی از کارمندان مایکروسافت منتشر کرده بود، اعلام شد. «جولی وایت» از کارمندان مایکروسافت با انتشار یک مطلب پیش از انتشار خبر رسمی تاریخ مذکور را برای عرضه نسخه نهایی مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت اعلام کرد.
مایکروسافت همچنین اظهار داشت که از اکتبر امسال به صورت ماهانه به‌روزرسانی‌های خود را برای مجموعه آنلاین Office ۳۶۵ عرضه می‌کند تا قابلیت‌ها و امکانات امنیتی جدید در اختیار آنها قرار گیرد.
گروه توسعه مجموعه نرم‌افزاریOffice  مانند سیستم عامل ویندوز ۱۰ که به صورت مستمر به‌روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کند، روش مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. کاربران سازمانی که مشترک خدمات Office ۳۶۵ ProPlus هستند نیز می‌توانند هر چهار ماه یک بار به‌روزرسانی را دریافت کنند.
مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۶ نسبت به نسخه قبلی یک سیستم مجزا محسوب نمی‌شود و بزرگترین تغییرات در آن روش‌های جدید برای به‌اشتراک گذاری اطلاعات در لحظه را شامل می‌شود. این بسته کاربردی همچنین قالب‌های رنگی جدید را از ابزار موبایلی رایگان Office  ارایه می‌کند و قابلیتی با نام Tell Me در اختیار گرفته است که به کمک آن می‌توان گزینه‌های دشوار در منوی اصلی را به راحتی پیدا کرد.
شرکت مایکروسافت هنوز قیمت نهایی برای مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۶ را به عنوان یک نرم‌افزار واحد اعلام نکرده است. هم‌اکنون اشتراک در مجموعه نرم‌افزار آنلاین Office ۳۶۵ با هزینه سالانه ۷۰ دلار برای هر کاربر انجام می‌شود که این دسته از افراد می‌توانند به صورت رایگان Office ۲۰۱۶ را در اختیار بگیرند.