مایکروسافت به پشتیبانی از «اسکایپ ۷.۰» ادامه می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت پس از دریافت بازخورد از تعداد زیاد کاربران ناراضی اعلام کرد که در نظر دارد به پشتیبانی خود از «اسکایپ ۷.۰» در دوره زمانی بیش‌تری ادامه دهد.
مدیران مایکروسافت اواسط ماه ژوئیه اعلام کرده بودند که این شرکت در نظر دارد پشتیبانی از «اسکایپ ۷.۰» را که البته از اول سپتامبر گذشته به بعد با نام «اسکایپ کلاسیک» شناخته می‌شد کنار بگذارد. در آن زمان مدیران مایکروسافت اعلام کردند که کاربران باید در نسخه‌های رایانه‌ای ویندوز از سیستم «اسکایپ ۸.۰» استفاده کنند و بر این اساس اسکایپ ۷ کنار گذاشته می‌شود.
شرکت مایکروسافت بدون سر و صدای خبری فروم Microsoft Answers خود را روز گذشته به‌روز کرد و در آن گفته شد که بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده قرار است پشتیبانی از «اسکایپ ۷.۰» برای یک دوره زمانی دیگر هم ادامه پیدا کند.


صاحب این فروم که با نام «بابز» شناخته می‌شود توضیح داد: «بر اساس بازخوردهای دریافت شده از کاربران، ما در نظر داریم به پشیتبانی از اسکایپ ۷ که با نام اسکایپ کلاسیک هم شناخته می‌شود برای یک دوره زمانی دیگر ادامه دهیم. مشتریان ما می توانند تا آن زمان از نسخه کلاسیک اسکایپ استفاده کنند».
او همچنین گفت: «با تشکر از تمام کامنت‌هایی که به ما انتقال می‌دهید، ما به تمام آنها گوش می‌دهیم. ما در تلاشیم تمام قابلیت‌هایی که درخواست کردید را به اسکایپ ۸.۰ اضافه کنیم».
لازم به ذکر است خبرنگاران پس از تلاش فراوان برای متوجه شده از تاریخ جدید پشتیبانی از اسکایپ ۷.۰ پاسخی از شرکت مایکروسافت دریافت نکردند.

 

منبع: zdnet