مایکروسافت برای سازمان‌ها فروشگاه اینترنتی نرم‌افزاری راه‌اندازی می‌کند

مایکروسافت برای سازمان‌ها فروشگاه اینترنتی نرم‌افزاری راه‌اندازی می‌کند

همکاران سیستم- مایکروسافت در نظر دارد یک فروشگاه اینترنتی ویژه برای کسب و کارها راه‌اندازی کند. این شرکت نسخه آزمایشی سرویسی را به صورت آنلاین به کار گرفته است که با نام AppSource شناخته می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا نرم‌افزارهایی که می‌توانند محصولات مایکروسافت از جمله Power BI و Dynamics AX را ارتقا دهند، مورد استفاده قرار دهد.

به گزارش وبسایت pcworld، سایت اینترنتی AppSource از هفته گذشته فعالیت خود را با آدرس appsource.microsoft.com آغاز کرد که البته هم‌اکنون غیرفعال است. در صفحه نخست این سایت نوشته شده است که کاربران می‌توانند از این مرکز برای پیدا کردن نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات که توسط مایکروسافت و برخی از شرکای آن ارایه می‌شود، استفاده کنند و پیش از آنکه نرم‌افزارهای مذکور را بخرند، آنها را به صورت رایگان مورد آزمایش قرار دهند.

تمام این اتفاقات پس از آن صورت گرفت که یکی از کارمندان مایکروسافت نسخه آزمایشی این سایت را به صورت اتفاقی فعال کرد تا دسترسی عمومی به آن فراهم شود. حساب کاربری Walking Cat در شبکه اجتماعی توئیتر نخستین بار اطلاعات مربوط به این فروشگاه اینترنتی را به اشتراک گذاشت.

این سرویس تنها به مدت یک ساعت فعال بود و حساب کاربری مذکور همان موقع در توئیت خود خبر مربوط به این اتفاق را منتشر کرد. این یک ساعت زمان کافی بود تا کارشناسان بتوانند از اهداف مایکروسافت برای راه‌اندازی این سایت مطلع شوند.