مایکروسافت الگوهای صنعتی جدیدی به راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود افزود

مایکروسافت الگوهای صنعتی جدیدی به راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود افزود

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قابلیت‏‌های جدیدی به راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (Dynamics CRM) خود افزوده است که کسب و کارهای کاربر به کمک آن می‌‏توانند از هر جایی به مشتریان خود دسترسی داشته باشند.
به گزارش وب‏‌سایت venturebeat، شرکت مایکروسافت از افزودن قابلیت‌‏های جدیدی به راهکار دینامیک سی آر‌ ام خود خبر داده است. پشتیبانی از گوشی‏‌های تلفن همراه و دارا بودن ۱۸ الگو (Templete) برای صنایع مختلف مثل الگوی مدیریت مجرمان زندانی از جمله این قابلیت‏‌ها است. این قابلیت‏‌ها مثلاً به نگهبانان زندان اجازه می‌‏دهد وقتی زندانیان در حیاط زندان مشغول قدم زدن هستند، بلافاصله از طریق گوشی همراه خود به پرونده آن‌ها دسترسی داشته باشند.
این الگو‌ها که از مارکت پلِیس (Marketplace) مایکروسافت قابل دانلود است برای استفاده در کسب و کارهای ورزشی، مراکز بهداشت و سلامت، دولتی و غیرانتفاعی مناسب است. دانلود این ۱۸ الگو رایگان است.
شرکت مایکروسافت پیش از این نیز راهکار دینامیک سی آر‌ ام خود را در قالب اَپ‏‌های همراه برای دارندگان آیفون و گوشی‏‌های اندرویدی تحت ویندوزفون عرضه کرده بود. این شرکت در اوایل اکتبر نسخه‏‌های سازگار با ویندوز ۸ و آیپد را نیز عرضه کرد. اَپ‏‌های دینامیک سی آر‌ ام در حال حاضر برای کاربرانی که دارای حق اشتراک استفاده از این راهکار هستند، رایگان است.
مایکروسافت همچنین اعلام کرده است قصد دارد سومین نسخه به‌‏روز شده از چهارمین بسته نرم‌‏افزاری برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی (ERP) خود را که Dynamics AX ۲۰۱۲ R۳ نام دارد، از طریق پایگاه‏ پردازش ابری ویندوز آزور عرضه کند. زمان عرضه این راهکار آوریل آینده اعلام شده است. این شرکت پیش از این در ژوئن امسال نسخه‌‏های دیگری از این راهکار مثل GP و NAV ERP را از طریق پایگاه‏ پردازش ابری آزور عرضه کرده بود. هنوز معلوم نیست که دینامیک اس ال (SL) که یکی از جدید‌ترین محصولات مایکروسافت در حوزه برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی است، از طریق پایگاه پردازش ابری این شرکت عرضه خواهد شد یا خیر.