مایکروسافت ارتباط بین اندروید و ویندوز ۱۰ را آسان کرد

همکاران سیستم – مایکروسافت اپلیکیشن «یور فون» خود را به روز کرد. این اپلیکیشن مخصوص گوشی‌های هوشمند اندرویدی و سیستم عامل ویندوز ۱۰ به کاربران امکان می‌دهد تا ارتباط بهتر و نزدیک‌تر را بین دو محصول یاد شده برقرار کنند.

اپلیکیشن «یور فون» هم اکنون می‌تواند تمامی اعلان‌ها و پیام‌های دریافتی روی گوشی هوشمند را به رایانه متصل مجهز به ویندوز ۱۰ منتشر کند.

این قابلیت نخستین بار توسط «ویشنو ناث» روی شبکه اجتماعی توئیتر معرفی شد. «ویشنو ناث» در اصل مسئول گروه مدیریت برنامه در مرکز Mobile eXperiences مایکروسافت محسوب می‌شود.

البته گفته می‌شود که در مرحله کنونی همه کاربران به قابلیت یاد شده دسترسی نخواهند داشت و مایکروسافت فعلا این سرویس را فقط در اختیار گروه‌ کاربران «ویندوز اینسایدر» قرار می‌دهد تا از نسخه آزمایشی «یور فون» استفاده کنند و مشکلات احتمالی آن را با مایکروسافت درمیان بگذارند.

یک تصویر اسکرین‌شات از قابلیت مذکور روی رایانه شخصی نشان می‌دهد که اعلان‌ها و پیام‌های مبتنی بر این اپلیکیشن در گوشی هوشمند اندرویدی در صفحه Notifications  در سیستم عامل ویندوز ۱۰ به نمایش درآمده است.

این اعلان‌های دریافتی در اصل تمامی هشدارها، پیام‌های مربوط به سرویس‌های توئیتر، وان‌درایو و گوگل را شامل می‌شود. بنابراین صاحبان دستگاه‌های ویندوزی با این اپلیکیشن نیازی ندارند به گوشی هوشمند اندرویدی خود مراجعه کنند.

منبع: zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *