مایکروسافت، کارکنان جوان را به استفاده از آفیس ۳۶۵ ترغیب می‌کند

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قصد دارد قابلیت‌های جدیدی به مجموعه نرم افزاری آفیس ۳۶۵ خود بیفزاید تا از این طریق کارکنان جوان کسب و کارهای مختلف را ترغیب کند از آن برای انجام فعالیت‌های کاری خود استفاده کنند.

آفیس ۳۶۵ یک مجموعه نرم افزاری است که شرکت مایکروسافت آن را از طریق فناوری پردازش ابری عرضه می‌کند.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت مایکروسافت قصد دارد با افزودن قابلیت‌های جدیدی به مجموعه نرم افزاری آفیس ۳۶۵ خود، مصرف کنندگان را به استفاده بیشتر از آن ترغیب کند. مایکروسافت برای نیل به این مقصود قصد دارد ویژگی‌هایی همچون قابلیت اتصال به شبکه‌های اجتماعی، قابلیت ارسال پیام فوری، اشتراک فایل، و قابلیت‌هایی در زمینه ذخیره داده‌ها زمینه استفاده بیشتر مصرف کنندگان از این مجموعه نرم افزاری را فراهم کند.
براساس این گزارش، مایکروسافت قصد دارد بیشتر، قابلیت‌هایی به این مجموعه نرم افزاری اضافه کند که از نظر نسل جوان جذاب می‌نماید. جرالد لئو، سرپرست گروه تجاری آفیس ۳۶۵ در شعبه سنگاپور مایکروسافت درباره چرایی اتخاذ این تصمیم گفته است امروزه اغلب کارکنان کسب و کار‌ها را افراد جوان تشکیل می‌دهند، جوانانی که می‌خواهند در محیط کار به‌‌‌ همان قابلیت‌ها و تجاربی دسترسی داشته باشند که در محیط بیرون از آن‌ها استفاده می‌کنند. قابلیت‌های جدید باید به کارکنان اجازه دهد مجموعه نرم افزاری آفیس ۳۶۵ در هر زمان و در هر مکانی و بر روی هر ابزاری مورد استفاده قرار دهند.
به گفته وی استفاده از آفیس ۳۶۵ در سنگاپور رشدی فرا‌تر از حد انتظارات داشته است و تاکنون حدود ۴۵۰۰ شرکت از این مجموعه نرم افزاری استفاده کرده‌اند که حدود ۹۰ درصد از آن‌ها را کسب و کارهای کوچک و متوسط تشکیل می‌دهند.