ماشین‌های مجازی آمازون برای سازمان‌ها عرضه شد

ماشین‌های مجازی آمازون برای سازمان‌ها عرضه شد

همکاران سیستم- مرکز ارائه خدمات پردازش ابری آمازون موسوم به (Amazon Web Services (AWS کلاس جدیدی از ماشین‌های مجازی ارائه کرده است تا کاربران عمومی به کمک آن بتوانند به نیازهای خود در زمینه سیستم‌های پردازش، حافظه و شبکه در فضاهای کاری پاسخ دهند.
سرویس جدید آمازون با نام M4 معرفی شده است و کاربران می‌توانند از طریق خدمات ابری AWS Elastic Compute Cloud (EC۲) به آن دسترسی پیدا کنند. این سرویس ماشین‌های خود را با پردازنده‌های مجازی ۲ تا ۴۰ هسته و حافظه رم ۱۶۰ گیگابایتی ارائه می‌دهد.
سرویس M4 می‌تواند روی رایانه‌هایی که به پردازنده Xeon E5-2676 73 Haswell اینتل مجهز شده‌اند مورد استفاده قرار گیرد. مرکز AWS همچنین توضیح داده است که این سرویس به صورت اختصاصی برای خدمات ابری EC2 ارایه شده است.
در توضیحات این مرکز آمده است که تراشه‌های با حداقل سرعت 2.4 گیگاهرتز مورد استفاده قرار می‌گیرند و مبتنی بر سیستم Turbo Boost اینتل سرعت آنها تا 3.0 گیگاهرتز افزایش میابد.
شرکت آمازون اظهار داشت که ماشین‌های مجازی مجهز به هسته‌های پردازشگر زیاد می‌توانند برای اجرای ابزارهای چندکاربردی مورد استفاده قرار بگیرند و مزایای فراوانی را برای سازمان‌ها به همراه بیاورند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *