لزوم تفکرات جدید مایکروسافت برای تغییر در سیستم‌عامل ویندوز ۸

لزوم تفکرات جدید مایکروسافت برای تغییر در سیستم‌عامل ویندوز ۸

همکاران سیستم- چهار ماه پس از آغاز فروش رایانه‌های شخصی مجهز به سیستم‌عامل ویندوز ۸ مایکروسافت، این شرکت هم‌اکنون نیازمند انجام تغییراتی برای افزایش محبوبیت این محصول است.
به گزارش وب سایت news.cnet، «باب اودونل» (Bob O Donnell) یکی از تحلیلگران مرکز IDC در این خصوص اعلام کرد: «شرکت مایکروسافت برای عرضه ویندوز ۸ با نگاه به گذشته تصمیمات قابل‌ ملاحظه‌ای اتخاذ کرد. از جمله کارهایی که مایکروسافت برای این سیستم‌عامل انجام داد افزایش قابلیت‌های آن علاوه بر رایانه‌های شخصی بود و کلید Start را در این سیستم‌عامل حذف کرد. این دو قابلیت بسیار قابل ملاحظه بودند. ما مطالعاتی انجام دادیم و متوجه شدیم که برخی کاربران آن قابلیت‌ها را بیشتر دوست داشتند».
اما این طور که نتایج حاصل از مطالعات انجام شده نشان می‌دهد، فروش رایانه‌های شخصی مجهز به سیستم‌عامل ویندوز ۸ به ‌میزان قابل‌ملاحظه‌ای با سرعت کم پیش می‌رود و این مسئله احتمالا باعث خواهد شد تا مایکروسافت تفکرات جدید در مورد این محصول داشته باشد.
او در ادامه توضیح داد: «احتمال دارد مایکروسافت تغییراتی را در مورد این سیستم‌عامل انجام دهد و امکان بوت شدن آن روی رایانه شخصی را به این محصول باز گرداند. هنوز تردیدهای فراوانی در این خصوص وجود دارد. به‌طور قطع اگر با تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی صحبت کنید، آن‌ها منتظر آن هستند تا مایکروسافت بهترین کار را انجام دهند. زیرا آن‌ها این روز‌ها با کاربرانی مواجه هستند که در این زمینه مشکلاتی را پیش‌روی خود می‌بینند».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *