لزوم تغییر باورهای سازمانی در مورد قابلیت‌های ابری

لزوم تغییر باورهای سازمانی در مورد قابلیت‌های ابری

همکاران سیستم- به گفته “الساندرو پریلی”(Alessandro Perilli) مدیر مرکز پلتفورم باز چندگانه ابری در شرکت Red Hat، مدیران اطلاعاتی سازمان‌ها نیازمند آن هستند که سطح توقعات خود را در مورد سیستم‌های پردازش ابری چندگانه به عنوان یک فناوری توانمند و عامل تغییر دهند.
به‌گزارش وبسایت Itp، او طی صحبت‌های خود در کنفرانس Red Hat Forum که اوایل هفته جاری در شهر دبی برگزار شده بود توضیح داد که اگرچه بازار ابزارهای پردازش ابری چندگانه اشباع شده است و هیچ یک از راهکارهای موجود کامل و جامع نیستند، اما در زمینه بهره‌‌بری از قابلیت‌های این دسته از ابزارها و نرم‌افزارها راه طولانی پیش‌رو است.
او گفت: «مدیران اطلاعاتی سازمان‌ها باید این حقیقت را بپذیرند که بر خلاف تبلیغات ارائه شده و بازاریابی‌های صورت گرفته، هیچ فضایی هنوز ارائه نشده است که به صورت کاملا خودکار در اختیار سازمان‌ها قرار گیرد. باید توجه داشت که هم‌اکنون راهکارهایی وجود دارند که در سطوح مختلف ابزارهای خودکار ارائه می‌دهند و ما قطعا از این ابزارها بهره می‌بریم».
او در ادامه اظهار داشت: «من می‌خواهم بگویم که بین سطح اتوماسیون و فناوری‌های مربوط به آن که در بازار موجود است و همچنین ابزارهای کاملا اتوماتیک که با فشردن یک کلیک بتواند همه کارهای سازمانی را انجام دهد،‌ تفاوت فراوان دیده می‌شود».
پریلی خاطرنشان کرد که اگر مدیران اطلاعاتی سازمان‌ها این اصل را باور کنند که ابزارهای پردازش ابری چندگانه در محیط سازمانی با محدودیت‌هایی مواجه هستند، می‌توانند روی شرکت‌هایی که این قبیل خدمات را ارائه می‌دهند بررسی دقیق‌تر انجام دهند و راهکار مورد نظر خود را پیدا کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *