قابلیت جدید Office ۳۶۵ برای به‌اشتراک گذاری آسان اطلاعات

قابلیت جدید Office ۳۶۵ برای به‌اشتراک گذاری آسان اطلاعات

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت Office ۳۶۵ Connectors را به عنوان قابلیتی برای ارایه مستقیم محتوا و به‌روزرسانی‌ها از اپلیکیشن و خدمات مورد نظر به اینباکس‌های Office ۳۶۵ Groups ارایه کرد.
به گزارش وبسایت Zdnet، مایکروسافت نخستین بار از پیش‌نمایش Connectors در نوامبر ۲۰۱۵ در کنفرانس Connect(۲۰۱۵) رونمایی کرد و کاربران را با آن آشنا ساخت.
اطلاعات مخصوص ابزارهای کاربردی از طریق Office ۳۶۵ Connectors و دیگر سرویس‌ها از جمله توئیتر، RSS و دیگر شرکت‌های توسعه‌دهنده محصولات مایکروسافت می‌توانند داخل اینباکس‌های به اشتراک گذاشته شده Office ۳۶۵ Groups به نمایش درآیند.
کاربران از این طریق می‌توانند در برنامه Outlook حضور داشته باشند و به صورت همزمان از دیگر اپلیکیشن‌ها و خدمات استفاده کنند. تا پیش از این کاربران مجبور بودند برای استفاده از دیگر ابزارها، نرم‌افزاری که هم‌اکنون در آن حضور دارند را ببندند. این قابلیت جدید همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات بین ابزارها را هم آسان می‌کند.
کاربران به سادگی می‌توانند با قابلیت‌های Office ۳۶۵ Connectors سازگار شوند و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری نیز قادرند قابلیت‌ها و امکانات خود را مبتنی بر آن توسعه دهند.