قابلیت‌های شناختی به پلتفرم IBM Commerce افزوده شد

قابلیت‌های شناختی به پلتفرم IBM Commerce افزوده شد

همکاران سیستم- شرکت IBM اعلام کرد قابلیت‌های شناختی و پردازش ابری جدید در پلتفرم IBM Commerce به بازاریاب‌ها، فروشندگان کالا و عرضه‌کنندگان خدمات تجارت الکترونیک امکان می‌دهد تا بتوانند به حجم گسترده داده‌های مشتریان دسترسی داشته باشند و خدمات خود را بیشتر از گذشته سازگار با تجربیات کاربران ارایه دهند.

به گزارش وبسایت Zdnet، به صورت فنی می‌توان گفت شرکت IBM برخی قابلیت‌‌های تخصصی شناختی را با مجموعه خدمات IBM Commerce یکی کرده است.

در بخش خدمات مشتری، پلتفرم Real Time Personalization شرکت IBM که بخشی از سیستم بازاریابی IBM Cloud محسوب می‌شود، با سیستم Cognitive Rule Advisor به‌روز شده است. سیستم Advisor می‌تواند بر حسب میزان مشاهده مشتریان از کالاهای مختلف، پیشنهادهای شخصی را به هر یک از آنها ارایه دهد و آنها را با هر یک از مشتریان فروشگاه به اشتراک بگذارد. به مرور زمان این سیستم با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی فرآیند مذکور را به یک تجربه شخصی برای هر یک از مشتریان تبدیل می‌کند.

پلتفرم Commerce Insights شرکت IBM در حالت کلی این امکان را در اختیار دارد تا قابلیت‌های شناختی را به‌روز کند و به فروشندگان کالا امکان دهد در آن واحد چشم‌انداز کلی از کسب و کار خود داشته باشند. به عنوان مثال، سیستم Insights مبتنی بر قابلیت‌های شناختی به سازمان امکان می‌دهد محصولات جدید را به صورت خودکار روی صفحه اینترنتی قرار دهد و مبتنی بر نیاز مشتریان آنها را تامین کند.