قابلیت‌های جدید خدمات ابری Adobe معرفی شد

همکاران سیستم – شرکت Adobe این هفته قابلیت‌های جدید را برای پلتفرم Commerce Cloud خود معرفی کرد که از جمله آنها یکپارچه سازی این سیستم با خدمات گوگل، آمازون و PayPal بود. این شرکت بزرگ نرم‌افزاری توضیح داد آخرین مجموعه به‌روزرسانی‌ها که این هفته در کنفرانس Imagine ارایه می‌شود روی سازمان‌های کوچک و متوسط (SMB) و همچنین خرده‌فروشان در بازارهای متوسط تاکید دارد تا بر این اساس شکاف میان مشتری‌ها، کانال‌های فروش و تجارب کاری از بین برود.

سیستم Commerce Cloud که بخشی از پلتفرم جامع Experience Cloud محسوب می‌شود به دنبال خرید ۱٫۶۸ میلیارد دلاری شرکت Magento توسط Adobe در مه گذشته ارایه شده است که بر این اساس نسخه کامل پلتفرم Magento با مجموعه خدمات پردازش ابری Adobe سازگار می‌شود.

از مهم‌ترین قابلیت‌های جدیدی که به این پلتفرم اضافه شده است می‌توان به Shopping Ads Channel گوگل برای Magento Commerce و Magento Open اشاره کرد. این کانال به صورت مستقیم با خدمات Merchant Center و Ads گوگل سازگار شده است و به کاربران Magento امکان می‌دهد تا بتوانند کمپین‌های تبلیغاتی و گزارش‌های مربوطه خود را در تمامی خدمات مرتبط با شبکه گوگل، از طریق حساب مدیریتی Magento مورد استفاده قرار دهند.

شرکت Adobe همچنین از طریق این سیستم دسترسی به سیستم Sales Channel آمازون را هم فراهم کرد بازرگانان از این طریق بتوانند ردپای گسترده‌تری را در سیستم آمازون برجا بگذارند.

zdnet

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *