قابلیت‌های جدید به Outlook مایکروسافت اضافه شد

قابلیت‌های جدید به Outlook مایکروسافت اضافه شد

همکاران سیستم- مدیران ارشد مایکروسافت اعلام کردند امکان پیشنهاد اطلاعات تماس برای کمک به کاربران در جهت پیدا کردن سریع‌تر فرد مورد نظر و شناسایی رویدادها در پست الکترونیکی امکانات جدیدی هستند که به زودی از طریق تقویم‌های الکترونیکی در اختیار کاربران می‌گذارند. به گزارش وبسایت ZDnet، از ژانویه ۲۰۱۶ اطلاعات رویدادهای داخل پست الکترونیک در اختیار کاربران سرویس Office ۳۶۵ First Release و پلتفرم Outlook.com قرار می‌گیرد. مدیران مایکروسافت توضیح دادند که پیش‌بینی می‌کنند این قابلیت از مارس ۲۰۱۶ به صورت عمومی در اختیار همه کاربران جهانی قرار گیرد.
با توجه به اینکه رویدادهای داخل پست الکترونیکی در تقویم الکترونیکی کاربران ذخیره می‌شوند، می‌توانند به صورت خودکار روی نسخه‌های مختلف Outlook در رایانه‌های شخصی، مک، ‌iOS، اندروید و ویندوز فون منتشر شوند و البته کاربران در صندوق پست سرویس‌های Office ۳۶۵ یا Outlook آنها را دریافت کنند.
البته باید توجه داشت اطلاعات پرواز مربوط به کاربران به صورت خودکار روی سرویس‌های مذکور منتشر نمی‌شود و در تقویم الکترونیکی به اشتراک گذاشته نمی‌شود. این اطلاعات به‌صورت پیش‌فرض در قالب محتوای خصوصی در اختیار کاربر قرار می‌گیرند.
مایکروسافت توضیح داد که در نخستین گام، اطلاعات پرواز و تاییده‌ آنها در شرکت‌های هواپیمایی Expedia، Southwest Airline، American Airlines، United Airlines، Delta Airlines و Alaska Airlines‌ را برای کاربران ارسال می‌کند.
قابلیت هوشمند شناسایی اطلاعات تماس نیز از اواسط ژانویه در اختیار کاربران First Release Office ۳۶۵ قرار می‌گیرد و سپس در ماه مارس به صورت عمومی عرضه می‌شود. کاربران سرویس جدید Outlook.com نیز می‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند.