فناوری مایکروسافت به شما آموزش می‌دهد که به رایانه آموزش دهید

فناوری مایکروسافت به شما آموزش می‌دهد که به رایانه آموزش دهید

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت از طراحی فناوری جدیدی خبر داده است که از آن به عنوان نسل آتی فناوری یادگیری ماشینی یاد می‌شود.
به گزارش وبسایت theinquirer، هدف مایکروسافت از ساخت فناوری جدید این است که با آن به شما آموزش دهد تا یاد بگیرید چگونه به رایانه خود آموزش دهید که بتواند به شما آموزش دهد.
مرکز تحقیقات مایکروسافت بنام Microsoft Research معتقد است بزرگترین مشکل در سیستم یادگیری ماشینی مربوط به بخش یادگیری آن نمی‌شود و در عوض، آموزش دادن به ماشین برای یادگیری مهم‌ترین مشکل پیش‌رو در این زمینه است.
اگر به این مسئله فکر کنید، درخواهید یافت که این یک مشکل قدیمی است که بشر از ابتدا با آن روبرو بوده و فقط مربوط به صنعت رایانه نمی‌شود.
مایکروسافت ابزاری کاربرپسند تولید کرده است که به شما آموزش می‌دهد که بتوانید به رایانه خود آموزش دهید. از این فناوری جدید با نام «تحول جدید در یادگیری ماشینی» یاد می‌کنند.
«پاتریک سیمارد» مدیر تحقیقات مایکروسافت گفت: «تاکنون هیچ کس ابزار یادگیری ماشینی برای آموزش به انسان را تولید نکرده است».
مایکروسافت همیشه تمایل دارد فرآیندهای خود را دنبال کند. بر این اساس می‌تواند به فیلترهای هرزنامه‌ها و ابزار Skype Translator به عنوان مثال‌هایی برای توسعه یادگیری ماشینی در شرکت مایکروسافت اشاره کرد.
اما در مورد آموزش ماشینی مایکروسافت می‌گوید که این بزرگترین مشکل محسوب می‌شود و هم‌اکنون کاربردهای فراوانی وجود دارد که مهارت‌های انسانی کافی برای به‌کارگیری آنها در پروژه‌های مختلف در دسترس نیست.