فضای ابری به حافظه‌های سازمانی EMC اضافه شد

فضای ابری به حافظه‌های سازمانی EMC اضافه شد

همکاران سیستم- شرکت EMC اعلام کرد که به زودی تعداد بیشتری از سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات را از طریق خدمات یکپارچه پیش‌ساخته شده، به فضای پردازش ابری عمومی و خصوصی متصل می‌کند.به گزارش وبسایت Zdnet، این شرکت بزرگ که در زمینه حافظه‌های اطلاعاتی تخصص دارد توضیح داد سیستم‌های پیشرفته EMC VMAX‌ و VNX به خدمات پردازش ابری عمومی و اختصاصی متصل می‌شوند. این شرکت همچنین گفت از طریق واحد Spanning و سیستم‌های ارتباط ابری خود، ابزارهای محافظت اطلاعاتی را گسترش می‌دهد.
اقدام جدید EMC یک هفته پس از آن صورت گرفت که این شرکت سرویس CloudPools خود را معرفی کرد و توانست سیستم عامل OneFS خود را به Azure مایکروسافت، AWS آمازون و Virtustream متصل کند.
به طور خلاصه، آخرین اقدام EMC برای توسعه خدمات CloudPools قابلیت‌های زیر را شامل می‌شود:
پلتفرم‌های EMC VMAX‌ و VNX می‌توانند داده‌ها را به صورت خودکار به فضای ابری عمومی و اختصاصی متصل کنند. شرکت EMC از خدمات VMware vCloud Air، Azure، AWS و Cloud Platform گوگل پشتیبانی می‌کند. پلتفرم VMAX همچنین می‌تواند به سیستم‌های EMC CloudArray و SANs متصل شود. سیستم CloudBoost ۲.۰ می‌تواند ابزارهای محافظت داده EMC از جمله Data Protection Suit و Data Domain را نیز تحت پوشش قرار دهد و آنها را به سرویس‌های ابری ذخیره‌ساز اطلاعات متصل کند. سیستم‌های EMC به صورت گسترده در مناطق اروپایی مستقر می‌شوند تا برای آرشیو‌های طولانی‌مدت مورد استفاده قرار گیرند.
شرکت EMC نسخه جدید نرم‌افزار محافظت داده NetWorker را عرضه کرد که این نرم‌افزار سیاست‌های ذخیره‌سازی داده را خودکار می‌کند. به عنوان مثال، سیاست‌ها می‌تواند انتقال داده از یک نقطه به فضای ابری را شامل شود.