فروش بلیت کنفرانس سالانه Build ۲۰۱۶ مایکروسافت در کمتر از ۵ دقیقه

فروش بلیت کنفرانس سالانه Build ۲۰۱۶ مایکروسافت در کمتر از ۵ دقیقه

همکاران سیستم- ثبت‌نام برای حضور در کنفرانس Build ۲۰۱۶ مایکروسافت که در ظهر روز ۱۹ ژانویه آغاز شد مدت زیادی طول نکشید.به گزارش وبسایت ZDnet، مایکروسافت طبق برنامه‌ریزی قبلی ثبت‌نام برای حضور در کنفرانس سالانه Build ۲۰۱۶ خود را ظهر روز ۱۹ ژانویه آغاز کرد. ولی به تمام افرادی که به سرعت ثبت‌نام را انجام دادند گفته شد که بلیت‌های کنفرانس فروخته شده است و می‌بایست در لیست انتظار باقی بمانند.
باید گفت طی ۴۵ دقیقه‌ای که فرصت ثبت‌نام برای حضور در این کنفرانس سالن باز بود تقریبا هیچ مرکز نرم‌افزاری نتوانست رسید تاییدیه برای خرید بلیت را دریافت کند. البته برخی افراد که در ۱۵ دقیقه نخست اقدام کرده بودند توضیح دادند که تاییدیه مربوطه را دریافت کردند. البته نام آنها نیز در لیست انتظار موجود بود.
بیانیه رسمی مایکروسافت برای Build ۲۰۱۶ که مربوط به کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری می‌شود بر این اساس بود که تمام بلیت‌ها در کمتر از ۵ دقیقه به فروش رسیده است. مقامات مایکروسافت به طور دقیق اعلام نکردند چند نفر در این اقدام ثبت‌نام کرده‌اند تا بتوانند در این گردهمایی حاضر شوند.
در بیانیه سخنگوی شرکت مایکروسافت گفته شد: «ما بسیار خرسندیم که علاقه زیادی برای حضور در کنفرانس Build را شاهد هستیم. بلیت حضور در این کنفرانس در کمتر از ۵ دقیقه فروخته شد، ولی ما توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری را تشویق می‌کنیم تا نام خود را در لیست انتظار ثبت کنند تا بلیت‌های اضافی باز شود. سخنرانی‌های اصلی و برخی جلسات در ساعت ۸:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۳۰ مارس به صورت زنده پخش خواهد شد. بلیت این کنفرانس سال گذشته در ۴۵ دقیقه فروخته شد».