فایبرلینک راهکار جدیدی برای مدیریت ابزار همراه در کسب و کارهای کوچک عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت فایبرلینک که در زمینه عرضه راهکارهای کسب و کار مبتنی بر فناوری پردازش ابری تخصص دارد، پلت فرم جدیدی را عرضه کرده است که کسب و کارهای کوچک با استفاده از آن می‌توانند ابزارهای همراه خود را مدیریت کنند.
به گزارش وب سایت eweek، شرکت فایبرلینک راهکار جدیدی برای مدیریت ابزار‌های همراه (ام‌دی‌ام) عرضه کرده است که MaaS۳۶۰ نام دارد. کسب و کارهای کوچک به کمک این پلت فرم می‌توانند ابزارهای همراه کارکنان خود را که برای مقاصد کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، به شیوه‌ای امن مدیریت کنند. کسب و کارهای کاربر به کمک این پلت فرم همچنین می‌توانند نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز کارکنان خود را بر روی فناوری‌ها و ابزار همراه آن نصب کنند و یا برخی اسناد مورد نیاز را بین آن‌ها توزیع کنند.
بر اساس این گزارش، کسب و کارهای کاربر برای استفاده از این راهکار با هیچ محدودیتی برای در اختیار داشتن حداقل ابزار همراه مواجه نیستند و می‌توانند به مرور ابزارهای همراه مورد استفاده در کسب و کار خود را توسعه دهند. شرکت فایبرلینک این پلت فرم را برای گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های لوحی و لپ تاپ‌ها (تحت سیستم عامل‌های ویندوز و مک) طراحی کرده و آن را از طریق فناوری پردازش ابری در اختیار کسب و کارهای متقاضی قرار می‌دهد. کسب و کارهای کاربر می‌توانند در قبال پرداخت حق اشتراک ماهیانه از این راهکار نرم افزاری استفاده کنند. فایبر لینک برای ترغیب کسب و کارهای کوچک به استفاده از این پلت فرم، آن را برای یک دوره سی روزه به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.
کسب و کارهای کاربر به کمک قابلیت‌های مختلفی که فایبرلینک برای این راهکار تعریف کرده، می‌توانند آن را با دیگر راهکارهای کسب و کار مورد استفاده خود یکپارچه کنند.