عملکرد سه ماهه اینتوئیت؛ درآمدی ۶۲۲ میلیون دلاری، زیان عملیاتی ۷۷ میلیون دلاری

عملکرد سه ماهه اینتوئیت؛ درآمدی ۶۲۲ میلیون دلاری، زیان عملیاتی ۷۷ میلیون دلاری

همکاران سیستم- شرکت آمریکایی اینتوئیت که یکی از عرضه‌‏کنندگان مطرح راهکار‌ها و نرم‏‌افزارهای مالی برای کسب و کارهای کوچک است، از افزایش درآمدهای خود در سه ماهه اول سال مالی ۲۰۱۴ خبر داده است.
به گزارش وب‏‌سایت businesswire، شرکت اینتوئیت اعلام کرده است در سه ماهه اول سال مالی خود حدود ۶۲۲ میلیون دلار درآمد داشته است که این رقم ۱۱ درصد بیشتر از درآمد ۵۶۲ میلیون دلاری این شرکت در دوره مشابه سال مالی قبل بوده است. اینتوئیت امیدوار است بتواند در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۴ به درآمدی بین ۸۹۰ میلیون دلار و ۹۱۰ میلیون دلار دست یابد و درآمد سالانه خود را نیز با یک نرخ رشد ۶ تا ۸ درصدی به رقمی بین ۴۴. ۴ میلیارد دلار تا ۵۲. ۴ میلیارد دلار برساند.
شرکت اینتویئت یکی از دلایل رشد درآمدی خود را اقبال کسب و کار‌ها به راهکارهای آنلاین حسابداری و مالی کوئیک بوک دانسته است. بنا بر این گزارش، تعداد مشترکان آنلاین کوئیک بوک در سه ماهه اول سال مالی جاری به ۵۱۶ هزار نفر رسیده است که این رقم حکایت از رشد ۲۹ درصدی تعداد مشترکان این محصول دارد. تعداد مشترکان کوئیک بوک در خارج از آمریکا نیز ۸۰ درصد افزایش یافته است و به ۳۷ هزار نفر رسیده است.
بررسی گزارش عملکرد اینتوئیت نشان می‌‏دهد این شرکت علیرغم رشد درآمدی قابل توجهی که در این دوره بدان دست یافته است، همچنان با افزایش زیان عملیاتی دست و پنجه نرم‏ می‌‏کند. زیان عملیاتی اینتوئیت که در دوره مشابه سال قبل ۷۳ میلیون دلار بوده است، در این دوره به ۷۷ میلیون دلار افزایش یافته است.