علاقه کسب و کارها به استفاده از محصولات شرکت‌های نوپا در حال افزایش است

علاقه کسب و کارها به استفاده از محصولات شرکت‌های نوپا در حال افزایش است

همکاران سیستم- نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد اشتیاق و علاقه کسب و کارها به استفاده از محصولات شرکت‌های نوپای عرضه‌کننده راهکارهای کسب و کار در حال افزایش است.به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکتTech Pro Researchبا انجام یک نظرسنجی به سراغ ۱۴۸ نفر از مدیران و تصمیم‌گیران حوزه آی تی رفته است و نظرات آن‌ها درباره نقش و اهمیت شرکت‌های نوپا را جویا شده است. این مطالعه نشان می‌دهد شرکت‌های Dropbox، Evernote و Github پرکاربردترین شرکت‌های نوپا در میان متخصصان و مدیران آی تی است. پاسخگویان در این نظرسنجی از استقرار و یکپارچه‌سازی آسان محصولات شرکت‌های نوپا و قیمت آن‌ها به عنوان مهم‌ترین معیارهای قضاوت درباره شرکت‌های نوپا یاد کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، پاسخگویان از مشکلات مربوط به قیمت، فقدان نوآوری و کاهش سودمندی به عنوان مهم‌ترین دلایل روی گردانی از نرم‌افزارهای شرکت‌های مطرح و روی آوردن به محصولات شرکت‌های نوپا یاد کرده‌اند. در این مطالعه ۵۷ درصد از پاسخگویان گفته‌اند از محصولات شرکت‌های نوپا استفاده می‌کنند و یا در حال برآورد شرایط برای استفاده از آن‌ها هستند.

پژوهشگران در این مطالعه چنین نتیجه گرفته‌اند که محیط اقتصادی و فرهنگی دنیای امروز بستر مناسب‌تری برای شرکت‌های نوپای عرضه‌کننده راهکارهای کسب و کار به دست داده است، هر چند وقتی که پای ترجیح دادن یک محصولات شرکت نوپا بر محصولات و سیستم‌های قدیمی پیش می‌آید، کسب و کارهای بزرگ با نهایت احتیاط تصمیم می‌گیرند.