عرض پرسرعت‌ترین کارت حافظه یک ترابایتی میکرواِس‌دی جهان

همکاران سیستم – شرکت «وسترن دیجیتال» نخستین کارت حافظه یک ترابایتی میکرواِس‌دی جهان را با نام «سَن‌دیسک اسکتریم میکرواِس‌دی» معرفی کرد و توضیح داد این محصول سریع‌ترین کارت حافظه جهان در نوع خود محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است شرکت میکرون نیز یک کارت حافظه یک ترابایتی دیگر از نوع میکرو‌اِس‌دی را روانه بازار کرده است. ولی آنچه که «میکرون سی۲۰۰ ۱تی‌بی میکرواس‌دی‌ایکس‌سی یواِچ‌اس-آی»  را از «۱تی‌بی سن‌دیسک اکستریم یواِچ‌اس-آی» مجزا می‌کند سرعت آنها است. در حالی که کارت حافظه «سی۲۰۰» می‌تواند اطلاعات را با سرعت ۱۰۰ مگابایت در ثانیه بخواند و سرعت انتقال اطلاعات به آن ۹۵ مگابایت بر ثانیه اعلام شده است، کارت حافظه «سَن‌دیسک اسکریم» قادر است سرعت ۱۶۰ مگابایت در ثانیه را برای خواندن اطلاعات و سرعت ۹۰ مگابایت در ثانیه را برای دریافت اطلاعات ارایه دهد.

«برایان پریگئون» مدیر بازاریابی شرکت وسترن دیجیتال که از هم اکنون از زیرمجموعه‌های سَن‌دیسک محسوب می‌شود در این خصوص گفت: «مردم به کارت‌های حافظه با برند سَن‌دیسک اعتماد دارند تا به کمک آن بتوانند اطلاعات مربوط به دنیای پیرامون خود را ذخیره کنند. هدف ما ارایه بهترین تجربه برای کاربران ست تا بتوانند تمامی محتوای مورد نظر خود را به آسانی در اختیار بگیرند».

کارت حافظه جدید «سَن‌دیسک اکستریم» همچنین با حافظه ۵۱۲ گیگابایتی هم ساخته شده است و هر دو مدل آن مشخصات A2 برای اجرای اپلیکیشن مخصوص راه‌اندازی و بارگذاری کارت حافظه را شامل می‌شوند.

هر دو مدل یک ترابایتی و ۵۱۲ گیگابایتی کارت حافظه «سن‌دیسک اسکتریم یواچ‌اس-آی میکرواس‌دی» هم اکنون برای پیش‌فروش عرضه شده‌اند و کاربران می‌توانند از آوریل ۲۰۱۹ آنها را در اختیار بگیرند. قیمت مدل یک ترابایتی این محصول ۴۵۰ دلار و قیمت مدل ۵۱۲ گیگابایتی آن ۲۰۰ دلار اعلام شده است.

منبع: zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *