عرضه پنجاهمین ابزار سازمانی IBM برای دستگاه‌های موبایلی اپل

عرضه پنجاهمین ابزار سازمانی IBM برای دستگاه‌های موبایلی اپل

همکاران سیستم- شرکت IBM در تلاش است موج جدید ابزارهای کاربردی سازمانی متمرکز بر دستگاه‌های موبایلی آیفون و iPad را عرضه کند و در همین راستا پنجاهمین ابزار سازمانی این شرکت در جریان همکاری‌های مشترک با اپل روانه بازار شد.به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت IBM توضیح داد این ابزار کاربردی خدمات بهداشتی و درمانی Hospital MD را شامل می‌شود و پزشکان به کمک آن می‌توانند داده‌های حیاتی بیمار، ‌ابزارهای مدیریت فرآیند و امکانات مخصوص به اشتراک‌گذاری و ارتباط با گروه درمانی را در اختیار داشته باشد و این سرویس‌ها را در جهت بهبود حال بیماران با حداقل تاخیر مورد استفاده قرار دهند.
با قابلیت‌های اضافه شده به سیستم Hospital MD گروه درمانی بیمار می‌تواند از لحظه آغاز فرآیند درمان تا زمانی که شخص در منزل خود به سر می‌برد او را زیر نظر بگیرد و ضمن دسترسی به مجموعه‌ای از اطلاعات، اقدامات بیمارستانی لازم را برای ارایه خروجی هرچه بهتر ارائه دهد.
ابزار جدید دیگری که IBM ارائه کرده است Expert Seller نام دارد و به کارمندان امکان می‌دهد به هر آنچه که لازم است در مورد محصولات و خدمات سازمان خود بدانند،‌ دسترسی داشته باشند. کارمندان با این ابزار کاربردی می‌توانند سیستم تاثیرگذار ارتباط با مشتری را برقرار کنند.
به صورت همزمان ابزار کاربردی دیگری با نام Today’s Train ارائه شده است که یک سیستم کاربردی برای مسافرت و حمل‌ونقل محسوب می‌شود و به کارمندان خطوط ریلی امکان می‌دهد به کلیه اطلاعات شامل برنامه زمان‌بندی، اتصال قطارها و به‌روزرسانی‌های درلحظه دسترسی داشته باشند و از این طریق خدمات شخصی ویژه و کاربردی برای هر یک از مسافران ارائه دهند.
قرارداد میان دو شرکت اپل و IBM انواع ابزارهای کاربردی سازمانی را مبتنی بر سیستم عامل iOS ارائه می‌دهد که این اقدام بر اساس سیاست‌های جدید اپل برای حضور پررنگ در بازار خدمات سازمانی صورت می‌گیرد.