ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

عرضه پلتفرم جدید اوراکل برای خدمات پردازش ابری

عرضه پلتفرم جدید اوراکل برای خدمات پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت اوراکل این هفته پلتفرم رابط کاربری نرم‌افزاری (API) مخصوص خدمات پردازش ابری خود را به عنوان بخشی از سیستم جامع Oracle Cloud عرضه کرد تا قابلیت‌های کاربردی در زمینه طراحی، نمونه‌سازی، مستندسازی، آزمایش، و مدیریت انتشار رابط‌های کاربری نرم‌افزاری به صورت یکپارچه ارایه شود.

به گزارش وب‌سایت Zdnet، این قابلیت در راستای خرید شرکت Apiary توسط شرکت اوراکل صورت گرفته است. استارت‌آپ مذکور ابزارهای توسعه API را ارایه می‌دهد. پلتفرم جدید در اصل طراحی API شرکت Apiary را با قابلیت‌های مدیریتی پلتفرم API اوراکل ادغام می‌کند.

این سیستم به کاربران امکان می‌دهد به صورت جامع‌تر طراحان و شرکای بیرونی را مورد پشتیبانی قرار دهند تا دسترسی آنها از طریق فایروال‌های موجود به داده‌های سازمانی، اپلیکیشن‌های داخلی، و مراکز ذخیره‌سازی داده فراهم شود. توسعه‌دهندگان نرم‌افزار همچنین می‌توانند رابط‌های مختلف را برای اهداف متفاوت مورد استفاده قرار دهند. این سیستم همچنین استقرار نرم‌افزارها مبتنی بر پلتفرم Oracle Cloud را آسان می‌کند.

«آمیت زاوِری» مدیر مرکز توسعه Cloud Platform اوراکل در این خصوص گفت: «داده‌ها سرمایه‌های جدید سازمان‌ها محسوب می‌شوند و رابط‌های کاربری نرم‌افزاری برای مدرن‌سازی و چابکی هرچه بیشتر کسب‌و‌کارها بسیار ضروری هستند. این رابط‌های نرم‌افزاری به کاربران امکان می‌دهند تا به راحتی بتوانند به یکدیگر متصل شوند و اطلاعات را مبتنی بر اپلیکیشن‌ها و دستگاه‌های مختلف از جمله موبایل‌ها، اینترنت اشیا و سیستم‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری به اشتراک بگذارند».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *