عرضه یک ابزار راهنما برای یافتن راهکارهای مناسب کسب و کار

عرضه يك ابزار راهنما برای یافتن راهکارهای مناسب کسب و کار

همکاران سیستم- شرکت ورایزون وایرلس (Verizon Wireless) از عرضه ابزار تعاملی رایگانی خبر داده است که به کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک می‌کند راهکارهای نرم افزاری مورد نیاز خود برای افزایش بازدهی، حفاظت از اطلاعات و استفاده از فناوری‌های بیسیم را بیابند.

به گزارش وب سایت eweek این ابزار تعاملی که Small Business Advisor نام دارد دارای قابلیت‌های کاربرپسندی است و به نوعی نقش یک مشاور الکترونیک را ایفا می‌کند و می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شرکت‌های کاربر شود.

هم اکنون راهکارهای کسب و کار زیادی بر روی سیستم عامل‌های همراه از جمله اندروید، اپل، ویندوز فون و بلک بری طراحی و نصب شده است. کار ابزار جدید شرکت ورایزون این است که به کاربران کمک می‌کند بهترین راهکار مورد نیاز خود را در زمینه‌های مختلف بیابند.

این ابزار به این شکل عمل می‌کند که با چند سوال از کاربر درباره نوع کسب و کار، سیستم عامل فناوری همراه و قابلیت‌ها و نیازهای مورد نظر او می‌تواند او را در یافتن راهکار مناسب یاری کند. کاربران به کمک این ابزار همچنین می‌توانند راهکار مورد نیاز خود را خریداری و دانلود کنند.

پژوهش‌های شرکت کام اسکور نشان می‌دهد ۱۲ درصد از کسب و کارهای کوچک در آمریکا از طریق شرکت ورایزون به خدمات اینترنتی دسترسی دارند. ورایزون از این نظر پس از رقیب خود، شرکت AT&T قرار دارد. سهم رقیب ورایزون از این بازار ۲۰ درصد است. سهم ورایزون از بازار کسب و کارهای کوچک ۱۳ درصد از کمتر از سهم این شرکت در بازار کسب و کارهای متوسط و بزرگ است.