عرضه نسل جدید نقاط دسترسی بی‌سیم مبتنی بر فضای ابری

عرضه نسل جدید نقاط دسترسی بی‌سیم مبتنی بر فضای ابری

همکاران سیستم- شرکت Fortinet به‌روزرسانی‌های جدید خود را برای سیستم‌های مدیریتی FortiCloud مبتنی بر فضای پردازش ابری عرضه کرد و به صورت همزمان سری جدید ابزارهای مدیریتی برای نقاط دسترسی (AP) بی‌سیم مبتنی بر حافظه ابری را در اختیار سازمان‌ها گذاشت.
به گزارش وبسایت ITP، این آخرین گام از مجموع اقدامات شرکت Fortinet به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزارهای امنیتی سازمانی محسوب می‌شود که برای بازار جهانی شبکه‌های بی‌سیم ارائه شده است. این شرکت توضیح داد به زودی سیستم امنیتی بی‌سیم برای دسترسی به سازمان‌ها را عرضه می‌کند.
سری جدید سیستم‌های مدیریت نقاط دسترسی LANهای بی‌سیم FortiCloud یا همان WLAN فناوری امنیت سایبری شرکت مذکور را در خود جا داده است و به صورت مستقیم به سرویس‌های مربوطه دسترسی دارد. این سری محصولات همراه با آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی از سوی گروه هوشمند تهدیدهای سایبری FortiGuard Labs عرضه می‌شود.
زمانی که شرکت Fortinet نقاط دسترسی جدید خود را معرفی کرد، توضیح داد که این محصولات به سازمان‌ها امکان می‌دهد د جریان استقرار سیستم‌های WLAN مبتنی بر فضای پردازش ابری به هیچ گونه سیستم امنیتی مجزا نیاز نداشته باشند.
«جان مدیسون» مدیر بازاریابی Fortinet در این خصوص گفت: «سری محصولات FortiAP-S انعطاف‌پذیری در سیستم‌های مدیریتی ابری را ارایه می‌دهد همراه با فناوری نقاط دسترسی بی‌سیم و سیستم‌های امنیتی FortiGuard در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد. تمام این قابلیت‌ها زیرساخت امنیتی بی‌سیم را برای سیستم‌های دسترسی به شبکه سازمانی ارائه می‌دهد».