عرضه نسخه جدید Dynamics CRM مایکروسافت روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه

عرضه نسخه جدید Dynamics CRM مایکروسافت روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه

همکاران سیستم- شرکت TenDigits Software به تازگی نسخه جدیدی از نرم‌افزار CRM beyond Windows مایکروسافت ارایه کرده است که می‌توان آن را روی انواع گوشی‌های هوشمند اندرویدی و رایانه‌های لوحی به کار گرفت.

این شرکت طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نسخه 5 پلتفرم موبایلی Mobile Access را به گونه‌ای طراحی کرده است که امکان دسترسی به نرم‌افزار سازمانی Microsoft Dynamics CRM را فراهم می‌کند. این ابزار جدید علاوه بر کاربرانی که از سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت استفاده می‌کنند، در اختیار دیگر کاربران نیز قرار می‌گیرد و امکان استفاده از آن برای تمامی کاربران وجود دارد.

پلتفرم Mobile Access نسخه ویژه‌ای مبتنی بر سرور از پلتفرم mobile CRM است که می‌تواند توسط تمامی کاربران روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی همراه مورد استفاده قرار گیرد. نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM در سازمان باید یک بار روی سرور هماهنگ شود و تمامی تغییرات بعد از آن به صورت خودکار در اختیار تمامی کاربران روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی همراه قرار می‌گیرد.

از جمله قابلیت‌های جدید نسخه 5 پلتفرم موبایلی MobileAccess می‌توان به پشتیبانی از سیستم‌عامل اندروید اشاره کرد. به گفته شرکت تحقیقاتی Nielsen، اندروید هم‌اکنون پرکاربردترین سیستم‌عامل موبایلی در آمریکا محسوب می‌شود و 39 درصد این بازار را در اختیار دارد که پس از آن iOS اپل با 28 درصد قرار گرفته است.

enterpriseappstoday