ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

عرضه نسخه جدید سیستم‌ عامل رایانه‌ای اپل

عرضه نسخه جدید سیستم‌ عامل رایانه‌ای اپل

اپل آخرین نسخه از سیستم‌ عامل رایانه‌ای خود موسوم به OS X El Capitan را روی فروشگاه اینترنتی Mac App Store عرضه کرد.به گزارش وبسایت gsmarena، آن دسته از کاربرانی که می‌توانند این سیستم عامل را در اختیار بگیرند و طی چند سال اخیر رایانه مک خریداری کرده‌اند، باید به فروشگاه اینترنتی مذکور مراجعه کنند تا این نسخه از سیستم عامل رایانه‌ای OS X را به صورت رایگان در اختیار بگیرند.
حجم آخرین نسخه سیستم عامل رایانه‌ای اپل که با نام OS X El Capitan شناخته می‌شود ۶ گیگابایت اعلام شده است. آسان‌ترین روش که به صورت پیش‌فرض برای بارگذاری این سیستم عامل ارائه می‌شود، این است که کاربران نسخه کنونی سیستم عامل OS X خود را به‌روزرسانی کنند. با این وجود کاربران می‌توانند با استخراج فایل مربوطه و نصب آن روی لوح فشرده بوت، فرآیند نصب را به صورت مجزا انجام دهند.
سیستم عامل OS X El Capitan اپل قابلیت‌های به‌روز شده فراوانی را شامل می‌شود که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ارتقا سیستم مدیریت تقسیم صفحه‌نمایش، ارتقا سیستم Mission Control، به‌روزرسانی سیستم‌های Notes، Mail، Maps و Photos، به‌روزرسانی جست‌وجوگر Spotlight، مدیریت آسان صفحات در مرورگر اینترنتی Safari، ارتقا قابلیت‌های اجرایی، و سیستم جدید تایپ کردن.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *