عرضه نسخه جدید راهکار نرم افزاری اوراکل برای شرکت‌های بیمه

عرضه نسخه جدید راهکار نرم افزاری اوراکل برای شرکت‌های بیمه

همکاران سیستم- شرکت اوراکل از عرضه نسخه جدیدی از راهکار نرم‌افزاری خود برای مدیریت درآمد‌ها و صورت‌حساب‌های بیمه‌ای خبر داده است. این راهکار شرکت‌های بیمه را قادر می‌سازد صورت‌حساب‌ها، پرداخت‌ها و دریافت‌های خود را با یک برنامه واحد و به صورت خودکار مدیریت کنند.

اوراکل اعلام کرده است این نرم‌افزار به شرکت‌های کاربر کمک می‌کند هزینه پردازش اطلاعات مشتریان را کاهش و بازدهی خود را افزایش دهند. این راهکار همچنین شرکت‌های بیمه را قادر می‌سازد فرایندهای مدیریتی خود در همه شاخه‌های بیمه‌ای، اعم از بیمه عمر، دارایی، حوادث و سلامت را با سهولت و دقت بیشتری انجام دهند.

شرکت‌های بیمه همچنین می‌توانند به کمک این نرم افزار فاکتور‌ها و بیمه نامه‌های مشترکی برای انواع بیمه‌ها طراحی کنند و با این کار هم رضایت مشتریان خود را فراهم آورند و هم اطلاعات مورد نیاز خود را با دقت بیشتری گردآوری کنند.

اوراکل نرم افزار مدیریت درآمد‌ها و صورت حساب‌های بیمه‌ای خود را با یک نرم افزار سندساز که به Oracle Documaker مشهور است، ترکیب کرده است که این ویژگی به کاربران کمک می‌کند تا با تسریع فرایند خودکار صورت‌حساب‌های شخصی و یکپارچه، ارتباط خود با مشتریانشان را بهبود بخشند. یکپارچه سازی اسناد و صورت حساب‌های بیمه‌ای از طریق این نرم افزار باعث کاهش هزینه‌ها و مخاطرات احتمالی ناشی از تلفیق این اسناد با هم می‌شود.

oracle