عرضه نرم ‏افزار جدید هوشمندی تجاری توسط Enterprise Signal

عرضه نرم ‏افزار جدید هوشمندی تجاری توسط Enterprise Signal

همکاران سیستم- Enterprise Signal، یکی از شرکت‏‌های پیشرو در زمینه تولید نرم‏ افزارهای هوشمندی تجاری و مدیریت منابع سازمان، برنامه‏ جدیدی را برای رایانه‏ های لوحی Cisco Cius تحت سیستم عامل اندروید عرضه کرده است.

این نرم ‏افزار جدید که SurfBI Mobile Analytics نام دارد به سازمان‏‌های کاربر اجازه می‏‌دهد اطلاعات مورد نیاز خود را سریع‏‌تر جست‏ وجو کنند، در حالت پرواز و آفلاین بهتر از آن استفاده کنند و اسناد و محتویات خود را از طریق Exel و Google docs انسجام بخشند. از دیگر ویژگی‏های این نرم ‏افزار می‌‏توان به این موارد اشاره کرد:

–         قابلیت تعاملی بودن بدون وابستگی به مرورگرها

–         رهیابی تصاویر و ویژگی drag and drop

–         پشتیبانی از سیستم‏‌های ERP، CRM، هوشمندی تجاری و بسیاری از پایگاه‌های داده

–         انسجام بیشتر با پایگاه‏‌های داده Oracle و OBIEE

–         تهیه نسخه‏‌های پشتیبان از داده‌‏های موجود

–         جست و جوی صوتی

–         قابلیت استفاده همزمان توسط چند نفر

گفتنی است رایانه‌ه‏ای لوحی‌ Cisco Cius یکی از ایمن‌‏ترین تکنولوژی‌‏های همراه برای استفاده‏ های تجاری و شرکتی است که قابلیت نصب بر بسیاری از نرم‏ افزارها و برنامه‏ های مورد نیاز شرکت‏ ها و سازمان‏ های مختلف را داراست. هم اکنون بسیاری از شرکت‏ های تجاری در سراسر دنیا برای تجزیه و تحلیل و پردازش داده‏ ها و اطلاعات مورد نیاز خود از تکنیک‏ های رایانه ‏ای بهره می‏ گیرند که مجموعه این تکنیک‏ ها «هوشمندی تجاری» نام گرفته است. تکنولوژی‏ های همراهی مثل رایانه ‏های لوحی نیز به خاطر سهولت استفاده در بین این شرکت‏ ها و سازمان‏ ها طرفداران زیادی پیدا کرده است.

prnewswire