عرضه نرم افزار CRM جدید اینفور برای پیش بینی رفتار مشتریان

عرضه نرم افزار CRM جدید اینفور برای پیش بینی رفتار مشتریان

همکاران سیستم- شرکت اینفور، یکی از عرضه کنندگان مطرح نرم افزارها و راهکارهای کسب و کار از عرضه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) جدیدی خبر داده است که کاربران به کمک آن می توانند ترجیحات و رفتار آتی مشتریان خود را پیش بینی کنند.

به گزارش وب سایت marketwatch راهکار جدید شرکت اینفور 10 CRM Enterprise Interaction Advisor نام دارد و بخشی از بسته نرم افزاری شرکت اینفور است که توسط شرکت های معروفی مثل مایکروسافت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ها و سازمان های کاربر به کمک این نرم افزار می توانند با تحلیل فعالیت های حال و گذشته مشتریانشان اولویت ها و رفتار آنها در آینده را پیش بینی کنند.

بر اساس این گزارش شرکت های کاربر به کمک این راهکار می توانند یک پیام مشترک را همزمان در چند کانال مختلف برای مشتریان خود ارسال کنند. مثلاً اگر شرکتی قصد دارد به مشتریانی که قصد خرید کالای خاصی را دارند 10 درصد تخفیف بدهد، می تواند این تصمیم را هم از طریق تلفن همراه به اطلاع آنها برساند و هم از طریق دستگاه های فروش فروشگاهی (PoS). این نرم افزار به کاربران کمک می کند یک پیام مشترک را با توجه به ویژگی های هر کانال ارتباطی طراحی کنند.

این نرم افزار همچنین به کاربران اجازه می دهد رابطه بین داده های مربوط به رفتار مشتریان را به تصویر بکشند و آن را تحلیل کنند. کاربران همچنین می توانند با تنظیم راهبردهای اقتصادی مختلف و ایجاد نوعی انعطاف پذیری بین کانال های ارتباطی خود با مشتریان رفتار کرده و تصمیمات آنها را تحت تاثیر قرار دهند.

گفتنی است شرکت اینفور هم اکنون در سراسر جهان بیش از 70 هزار مشتری دارد که در صنایع و حوزه های مختلف مشغول فعالیت هستند. این شرکت سومین عرضه کننده راهکارهای کسب و کار در جهان محسوب می شود.